CS:GO Düşük FPS ve Takılma

ibrahimozer7

Kilopat
Daha fazla  
Kullandığım işletim sistemi Windows 10 Home sürümü, oyuna girdiğim her seferde böyle bir FPS problemi oluyor. Sonradan düzeliyor fakat takılmalar oluyor. Bunun sebebi nedir, yardımlarınızı bekliyorum.

csg0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU : Intel Core™ i7-7700K 4x 4.2GHz
GPU : NVIDIA GeForce GTX ROG STRİX 1070 8GB
Mainboard : GIGABYTE GA-Z270X-ULTRA GAMING
Ram : CORSAIR 16GB Vengeance DDR4 3200MHz

CPU : Intel Core™ i7-7700K 4x 4.2GHz
GPU : NVIDIA GeForce GTX ROG STRİX 1070 8GB
Mainboard : GIGABYTE GA-Z270X-ULTRA GAMING
Ram : CORSAIR 16GB Vengeance DDR4 3200MHz

Kendi edindiğim tecrübe üzerinden yola çıkarak cevap vereceğim. Yaklaşık bundan 5 ay önceydi sanırım ssd upgrade etmiştim yeniden windows kuracaktım ve pro sürümünü değil home sürümünü denedim ve oldukça fps sorunları yaşamıştım tekrardan sıfır şekilde proyu kurdum ve sorunum ortadan kalkmıştı.

Ayrıca akım korumalı priz kullanıyor musunuz? Eğer kullanmıyorsanız en kısa sürede almalısınız psuda bir hasar mevcutsa psununda değişmesi gerekebilir
Kullandığım işletim sistemi Windows 10 Home sürümü, oyuna girdiğim her seferde böyle bir FPS problemi oluyor. Sonradan düzeliyor fakat takılmalar oluyor. Bunun sebebi nedir, yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 348911

Monitörünüz kaç Hz? Bunun için özel bir ayar yaptınız mı? Ayrıca oyun için bazı özel kodlar var onları steam hesabınızdan başlat seçeneklerine yazdınız mı? Eğer yazılı özel kodlar varsa lütfen onları da siliniz

Windows 10 Home sürümünü kullanmaktayım. Monitör hertzim 144 bu arada. Sadece oyun değil bazen masaüstünde bile bilgisayar kitleniyor 5-10 saniye sonra işlem gerçekleşiyor sorunu anlamış değilim henüz.

Düzeltme yapmıştım görmediniz galiba, akım korumalı priz kullanmıyorum böyle bi sorunla daha önce hiç karşılaşmamıştım ve bu olayların yanı sıra birde kasadan ses geliyor sanki marşa basar gibi işlemciden ve ya ekrandan ses geliyor tam bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı