CS:GO Eşleştirme sistemi nasıldır?

batuhandnd

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO da daha yeni sayılırım. Birkaç hafta önce oyunu oynayabilme fırsatım oldu.CS 1.6 dan geçtiğim için tabii ki birkaç yabancılık yaşadım. Bunlardan biriside bu eşleştirme sistemi. Çünkü kendi seviyem 5. seviye yanlış hatırlamıyorsam Onbaşı yazıyordu. Rekabetçi galibiyetim ise 8. Bu kadar düşük seviyeye sahip iken karşıya ciddi rakipler denk geliyor. Rütbelerin isimlerini pek bilmiyorum ama şekillerinden dolayı internette araştırdım; Master Guardian 2 ve Legandary Eagle mış isimleri. Bir rekabetçi maçımdan sonra "Son oyundaki performansınıza göre yeni bir eşleştirme grubu ayarlanıyor" gibisinden bir yazı çıktı ve 20 saat rekabetçi oynayamadım. CS 1.6 dan geçtiğim için hala oynayışım gayet iyi alışma sürecinden sonra gayet iyi oynamaya başladım. Bu yazıya göre oynayışa göre bir eşleştirme var gibi bir durum ortaya çıkartıyorum şahsen ama doğrusunu öğrenmek istedim. Eğer bilgilendirirseniz bu konuda çok memnun olurum. Diğer bir husus ise benim kendi rekabetçi işaretim 10 galibiyet sonra gelecekmiş sanırım bu bilgiminde doğruluğunu teyit ederseniz sevirim.

Teşekkürler.

Rütbeler sol yukarıdan başlar sağ aşağıda biter ilk 10 maçında rütbe kazanamazsın ve arka arkaya 3 maç kazanırsan oyun banı yersin o seviye dediğin maç sonu kazandığın xpdir rütbe ile alakası yoktur umarım yardımcı olmuşumdur

Dosya Ekleri

• hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 1.423
valve seni ilk maçtan itibaren performansına göre değerlendirmeye başlıyor ilk maçlar yüksek ranklarla karşılaşman normal bu maçlarda yenilirsen takım içi sıralaman genel puanın vs. ona göre diğer maç daha düşük ranklarla eşleşirsin.10. galibiyet sonrası toplam değerlendirme sonucu rankını alırsın valve 10 maçta(10 winde değil) bir değerlendirme yaptığını söylüyor ama doğruluğu tartışılır.xp işine takılma önemli birşey değil onda da her seviyede silah kasa vs. düşüyor.
dnzkng 3 maç kazanınca üst üste niye ban yiyorsun onu anlamadım ilk 10 maçta seri yapamayacak mı adam? günlük 2 win limiti vardır onu kastediyorsan doğru 24 saat için 2 win hakkın var sonra seni değerlindiriyoruz gibi birşeyler yazar.

Günlük 2 win limiti nedir ya? 2 maç kazandıktan sonra tekrar oynamana izin vermiyor mu yani?
Bir de cidden üst üste 3 maç kazanınca niye ceza alıyorsun ki? Var mı cidden böyle saçmalık?

konu dağılmasın :) 2 win limiti yeni hesapta geçerli henüz rank almamış hesapta günde 2 maç kazandığında tam hatırlamıyorum uygun yetenek grubuna yerlestırmenız zaman alıyor vs oyle bısey yazıyor.saçma mı evet yani yeni oyun alan adam 1 günde 10 win alıp rank alamıyor bu kesin bişey de 3 winle ceza alma filan yok arkadasın bahsettıgı bu benım 2 win limiti sanıyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı