CS:GO Formattan Sonra FPS düşmesi

Anıl Cem ELemir

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim i7-4790, GTX 1660 Super, 12 GB RAM. Bilgisayarıma format atmam gerekiyordu geçenlerde attım. Formattan önce çok rahat oynayabildiğim CS:GO'da şu an çok fena FPS düşmesi yiyorum. FPS değerlerim de olması gerektiğinden düşük. Mesela 140 fpsteyim fight a giriyorum dönüyorum falan 50'ye 60'a düşüyor. Windows ekran kartı cart curt bütün güncellemeleri manuel yaptım bilgisayardaki driverlar şu an güncel. İşin garibi bu dropta sadece CS:GO'da oluyor diğer Valorant gibi Apex gibi BF gibi oyunlarda hiçbir takılma yaşamıyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ısındığı için olabilir, RAM'inizi düzenli olarak temizleyin Memreduct ile. Formattan sonra olduğunu belirtmişsiniz, yaptığınız tüm işlemleri göz önünden geçirin ve yanlış yapılan bir şey varsa tespit edin.

Evet. Hatta GeForce Game Ready Driver gelmiş 10 gün önce onu da kurdum.
Çok ısındığı için olabilir, RAM'inizi düzenli olarak temizleyin Memreduct ile. Formattan sonra olduğunu belirtmişsiniz, yaptığınız tüm işlemleri göz önünden geçirin ve yanlış yapılan bir şey varsa tespit edin.
Bir gözden geçirdim formattan sonra hatalı yaptığım birşey yok. Sadece c yi formatladım oyunlar d de kalsın geri yüklemeyeyim diye csgo da c ye kuruluydu ssd c olduğu için. Orda bir sıkıntı olabilir mi ?

Evet. Hatta GeForce Game Ready Driver gelmiş 10 gün önce onu da kurdum.

Bir gözden geçirdim formattan sonra hatalı yaptığım birşey yok. Sadece c yi formatladım oyunlar d de kalsın geri yüklemeyeyim diye csgo da c ye kuruluydu ssd c olduğu için. Orda bir sıkıntı olabilir mi ?
SSD zarar görmüş olabilir mi? Oyunu D'ye atıp oynamayı denermisiniz.

Geri
Yukarı