CS:GO formatttan sonra FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

okan331

Kilopat
Merhaba ben yakın bir zaman önce bilgisayarıma format attım sadece CS:GO oyununda FPS düştü önceden 300 FPS alıyordum 70 50 arası almaya başladım. Sonra tekrardan format attım ancak sorun çözülmedi. Aklıma gelen tüm çözüm yöntemlerini denedim. Driverların tamamı yüklü. FPS arttırma kodlarını da yazdım ancak çözüm olmadı. Başka hiçbir oyunda sorun yok sadece CS:GO oyununda sorun yaşıyorum. Ayarları değiştirsem bile FPS aynı kalıyor. Yardımcı olabilecek birileri var mı?
Sistemim.
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 six-Core Processor 3.20 GHz.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: GT 1030

1620304881072.png

Bende formattan sonra aynı sorun başıma geldi sonra bu aklıma geldi belki unutmuş olabilirsin.

Eki Görüntüle 1010530

Bende formattan sonra aynı sorun başıma geldi sonra bu aklıma geldi belki unutmuş olabilirsin.
Alakası yok. Sistem zaten ihtiyacı duyduğunda tam kapasitede kullanır. @okan331 oyun içi kullanımlarınızı paylaşın. DDU ile ekran kartı sürücülerini silip tekrardan kurun, sonucu paylaşın.

Alakası yok. Sistem zaten ihtiyacı duyduğunda tam kapasitede kullanır. @okan331 oyun içi kullanımlarınızı paylaşın. DDU ile ekran kartı sürücülerini silip tekrardan kurun, sonucu paylaşın.
Güç tasarrufunda kullanmayı deneyince fpsiniz 60-70lere düşüyor. Adamlar boşuna yüksek performans koymamış o ayarları.

Son düzenleme:
Güç tasarrufunda kullanmayı deneyin istersiniz fpsiniz 60-70lere düşüyor. Adamlar boşuna koymamış o ayarları.
Masaüstü bilgisayar kullanıyorum.

Şu an bilgisayara geçemedim akşam geçip yazdıklarınızı yapacağım.
Şu an bilgisayara geçebildim dediklerinizi yapıyorum @Pluxy01
Ana menüde sorun yok oyun içine girince 70 80FPS düşüyor oyun içi değerleri CS:GO oyunu göstermiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı