CS:GO FPL Challenger'a nasıl girilir?

Faceit'te Türkiye Ligi var. Sanırım oraya aylık para ödeyerek giriyorsun. Faceit 10 level olman lazım tabi. Orda aylık 1. olanları çıkarıyorlar diye biliyorum. Yani önce 10 level olman gerek. Daha iyi bilen arkadaşlar beni düzeltecektir.

Dostum eğer CS:GO senin için profesyonel aşamada değilse, daha doğrusu FPL-C oyuncuları için CS:GO ne ise senin için de aynısıysa kasabilirsin arkadaşların dediği gibi önce bir miktar para ödeyip daha sonra ay 1.si olup çıkabiliyorsun diye biliyorum ben. Onun dışında uğraşmaya değmez. Imor bile kısa sürede çıkamıyor bence parana yazık olur. Yine de bol şans sana...

CS bana göre bitmiştir. Yıllardır düzgün bir güncelleme(Source2) almıyor. Suncular uzak. MM için konuşursak 64 tick sunucular. Eğer hali hazırda profosyonel veya Semi profosyonel bir CS oyuncusu değilsen bence uğraşma değmez.

Tsl road to pro ligi var. Aylik 24 TL. Orada ay sonu ilk 3e girerseniz davetiye aliyorsunuz. Ya da Faceit CS:GO veya Faceit Premium alarak, Master ligde ay sonu ilk 100'de bitirirseniz davetiye geliyor. Master lig olmak icinse 2001 ELO üstünde olmanız gerekiyor.

CS bana göre bitmiştir. Yıllardır düzgün bir güncelleme(Source2) almıyor. Suncular uzak. MM için konuşursak 64 tick sunucular. Eğer hali hazırda profosyonel veya Semi profosyonel bir CS oyuncusu değilsen bence uğraşma değmez.

Yakın zamanda gelecek dendi soruce 2 bunun ilgili bir sürü kaynak var CS senelerdir var biteceğini zannetmiyorum.

Teşekkürler herkese. Uğraşacağımdan değil de yazın pek işim olmadığı için iki OC bir şeyler yapayım dedim salak gibi mm oynayacağıma. Evet bayağı zor oralara çıkmak bakalım artık denerim.

Yakın zamanda gelecek dendi soruce 2 bunun ilgili bir sürü kaynak var CS senelerdir var biteceğini zannetmiyorum.
Yok zaten CS bitmez. Benim için bitti yani orda onu kastettim. 4000 saat ile bıraktım diyebilirim oyunu. Valorant kaydım şuanda. CS'nin en zayıf yönü olan sunucu ve güncelleme bakımından valorant çok iyi. Türkiye sunucusu 128 tick.

Yok zaten CS bitmez. Benim için bitti yani orda onu kastettim. 4000 saat ile bıraktım diyebilirim oyunu. Valorant kaydım şuanda. CS'nin en zayıf yönü olan sunucu ve güncelleme bakımından valorant çok iyi. Türkiye sunucusu 128 tick.

Evet o konuda öyle haklısın bu yüzden herkes 3. parti yazılım kullanıyor Faceit, ESEA gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı