CS:GO FPS düşük oluyor

Fatihmy007

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime A620M-E
Galax Rtx4070 12Gb
Ryzen 5 7500F
XPG DDR5 5200Mhz 2X8GB Ram
XPG Valor Air Kasa
XPG 650Watt 80+ Psu
Meslek
Öğrenci
CS:GO 300 FPS aldığım yüksek ayarlara şu an 100-170 arası alıyorum ve ekran kartını her zaman % de 100 kullanıyor hiç düşmüyor.

Not: Diğer oyunlarda FPS sorunu kesinlikle yoktur.

Not 2: Oyunu sildim tekrar kurdum olmadı başlangıç seçeneklerinde -high vardı onu da sildim yine olmadı.

Not 3: Isı problemi yoktur.

ASUS Dual RTX 2060 6 GB.
Intel i5 11400F (11th generation)
2x8 3200MHz CL16 RAM.
500 GB M.2
2 TB HDD.
650 watt PSU.
165 Hz 1 ms monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aynı ekran kartına sahibim Forza Horizon 4 yüksek ayarlarda bile ekran kartı kullanımım % 40-50 bandında CS:GO gibi işlemci bazlı bir oyunda bu seviyelerde olması hiç normal değil ekran kartını kullanan farklı şeyler var format kesin çözüm olur ama harici nasıl çözersin bilmiyorum.

Ekran kartı driverlarını kaldırıp tekrar yüklemeyi denedin mi? Veya herhangi bir ayar değiştirdin mi?
evet malesef olmadı. birde Fivem yani gta 5 girdiğim zaman işlemcimin 80-90 watt çektiğini gördüm overclock mu var demek bu işlemcim 65 watt

Merhaba aynı ekran kartına sahibim Forza Horizon 4 yüksek ayarlarda bile ekran kartı kullanımım % 40-50 bandında CS:GO gibi işlemci bazlı bir oyunda bu seviyelerde olması hiç normal değil ekran kartını kullanan farklı şeyler var format kesin çözüm olur ama harici nasıl çözersin bilmiyorum.
ama bu olay sadece Csgoda var yinede atayım mı format

birde forza horizon 4 ultra ayarlarda oynuyorum ekran kartı kullanımı %100 olmalı 115 fps civarı alıyorum sizde bir sıkıntı var

Geri
Yukarı