CS:GO FPS düşüşü

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar oyuna girince sabahleyin oynadım ama sonra girince kasmaya başladı bende silip tekrar yükledim. Bu kez oynadım ama kapatıp açınca gene yavaşladı. Hiçbir şey yapamaz oldum. Şimdi bir daha silip yükledim gene çok kasıyor. Sabahki güncellemeden dolayı mı? Sizde de düştü mü?

Bende de bir düşüklük var ama kasma yok D2'de bazı yerlerde 200 FPS alıyordum şimdi 170 180 190 geziyor muhtemelen yarın küçük bir güncelleme ile bitirirler bunun sebebi aslında Source motorunun çok eski olmasından kaynaklıdır.

Ayarlar -> Video ayarları - > Gelişmiş Video Ayarları - > "Boost Player Contrast" - > Disabled.Yeni gelen güncelleme ile bütün hesaplarda otomatik aktive edildi. Kapatırsanız büyük ihtimal düzelecektir.

Arkadaşlar oyuna girince sabahleyin oynadım ama sonra girince kasmaya başladı bende silip tekrar yükledim. Bu kez oynadım ama kapatıp açınca gene yavaşladı. Hiçbir şey yapamaz oldum. Şimdi bir daha silip yükledim gene çok kasıyor. Sabahki güncellemeden dolayı mı? Sizde de düştü mü?
Bende de bir düşüklük var ama kasma yok D2'de bazı yerlerde 200 FPS alıyordum şimdi 170 180 190 geziyor muhtemelen yarın küçük bir güncelleme ile bitirirler bunun sebebi aslında Source motorunun çok eski olmasından kaynaklıdır.
bende de oldu ya
Etkin her şey en düşüklerde bundan 4 5 gün önce gelen güncellemede 20 FPS kaybettim şimdi girlimiyor bile basıyorum bir şeye 1, 5 dk sonra geliyor.
Yakında güncelleme gelir. Bende de düşük: /

Ayarlar -> video ayarları - > gelişmiş video ayarları - > "Boost Player contrast" - > disabled. Yeni gelen güncelleme ile bütün hesaplarda otomatik aktive edildi. Kapatırsanız büyük ihtimal düzelecektir.

CS:GO'da açıktı ama bende FPS sorunu yaratmıyordu ama açık kullanıyorum ve gelen her güncellemede CS:GO'da FPS'de kayıplar oluyor ama 400 300 KB'lik güncelleme getirip optimizasyonluyorlar bunun tek suçlusu Source motoru.

CS:GO'da açıktı ama bende FPS sorunu yaratmıyordu ama açık kullanıyorum ve gelen her güncellemede CS:GO'da FPS'de kayıplar oluyor ama 400 300 KB'lik güncelleme getirip optimizasyonluyorlar bunun tek suçlusu Source motoru.

Bazı bilgisayaralarda yatamıyor ama bazı bilgisayarlarada yaratıyor. Bir bilgisayarımda 120 fps'den 30'a düşürmüştü, diğerinde 200 fps'ten hiç düşürmedi mesela. Bi de sabit bir düşürme değil, ekrana başka karakter girince düşürüyordu sadece. 20 kişi Steam'dan bunu bana sordu ise, 18'inin çözümü bu oldu. 2 tanesi senin dediğin gibi farklı sebepler.

Geri
Yukarı