CS:GO FPS optimizasyonu

chuivos

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda i5-12500H işlemci ve RTX 3050 ekran kartı var. CS:GO oynarken FPS 300'lerde başlayıp 200'lere bazen 180'lere iniyor. Sabit tutmanın yolu yok mudur? Bir de yüksek ayarlarda iken de böyleydi şimdi FPS artsın diye ayarları düşürdüm yine aynı. Bana FPS için verebileceğiniz tavsiye varsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci Windows 11 ile uyumlu 8 GB RAM ile mi bu değerleri alıyorsunuz ? (Çekirdekleri tam anlamıyla kullanamamak sizin için sıkıntı olabilir)

Laptop modeli ve oyun içi ayarlarınızı bir söyler misiniz? Ekran görüntüsü de atabilirseniz yardımcı olmayı isterim.

HP Victus 16 D1026NT modeli, ayarlar da çoğu düşükte. Yüksek ayarlarda da aynı FPS'i alıyordum hatta şu an Windows 10'a geri döndüğüm için ekran resmi atamıyorum hocam.

HP Victus 16 D1026NT modeli, ayarlar da çoğu düşükte. Yüksek ayarlarda da aynı FPS'i alıyordum hatta şu an Windows 10'a geri döndüğüm için ekran resmi atamıyorum hocam.
Her ayarı düşüğe çekmek yeni laptoplarda işe yaramaz. Belli ayarları değiştirince ya da ayarlayınca sabit değerlerde kalabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı