CS:GO Girdap Operasyonu mu Seçkin Hesap mı?

Sorumda da bundan bahsetmiştim. Oyunda bilet 206TL gözükürken, Steam CS:GO sayfasında Girdap Operasyonu 130 TL olarak gözüküyor. İkisi arasındaki fark ne tam olarak çözemedim.
Oyun içinden satın alındığında 130 TL idi. Güncellendi şuan 205 TL.
Bynogame'den 140 civarına alınabilir.
Hatta dipnot: 140-150 TL'ye al, steam pazarda 200' e sat. Komisyonu çıkarsan 30 35 TL kar edersin. 😁

Sayfada problem olabilir. Yine yönlendirince 206 TL fiyat çıkar karşına. Kur sonrası fiyat bu oldu çünkü.
Anladım hocam. Teşekkürler
Oyun içinden satın alındığında 130 TL idi. Güncellendi şuan 205 TL.
Bynogame'den 140 civarına alınabilir.
Hatta dipnot: 140-150 TL'ye al, steam pazarda 200' e sat. Komisyonu çıkarsan 30 35 TL kar edersin. 😁
Tavsiye için teşekkürler, ilk önce Bynogame'den 4-5 tane alıp satayım madem 🤣
Bu arada operasyonun bitmesine ne kadar bir süre var bilginiz var mı?

Anladım hocam. Teşekkürler.

Tavsiye için teşekkürler, ilk önce ByNoGame'den 4-5 tane alıp satayım madem 🤣

Sanırım yılbaşından birkaç hafta sonra biter. Diğer operasyona da katılmıştım ben biraz geç katıldım diğerine eğer alırsanız çok rahat yetiştirirsiniz. Yani 16.hafta bittikten 1 2 hafta sonra falan güncelleme ile kaldırılır sanırsam.

Sanırım yılbaşından birkaç hafta sonra biter. Diğer operasyona da katılmıştım ben biraz geç katıldım diğerine eğer alırsanız çok rahat yetiştirirsiniz. Yani 16.hafta bittikten 1 2 hafta sonra falan güncelleme ile kaldırılır sanırsam.
Ortalama 1 ay falan o zaman bitmesine.

Anladım hocam. Teşekkürler

Tavsiye için teşekkürler, ilk önce ByNoGame'den 4-5 tane alıp satayım madem 🤣

CSGO Operasyon
Bitmesine 4 hafta kaldı. Görevler yukarıda verdiğim sitede var. 5-6 hafta sonra oyundan kaldırılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı