CS:GO Girdap Operasyonu mu Seçkin Hesap mı?

Fiyatların yükselmesini pek düşünmüyorum. Bayağı bir uzun zamanın geçmesi lazım. İleride dolar kuru da düşerse zarar edebilirsiniz.
Tavsiyem hemen alıp satabilecek en yüksek fiyata satmak.

Aslında kasaların 1 hafta sonra satılması biraz işime gelebillir hocam. Belki fiyatları filan yükselebilir.

Olabilir. Eski operasyonun kasası 7,89 TL. 6 7TL civarı satıyordum ben o zamanlar. Tabii biraz geç aldım sonradan düştü ama olsun. Bekletebilirsiniz sonuçta operasyon bittikten sonra o kasa satılmayacak yani bir ihtimal de olsa fiyatı artabilir. Ama 25 yıldız verip karakter de almak var.

Olabilir. Eski operasyonun kasası 7,89 TL. 6 7TL civarı satıyordum ben o zamanlar. Tabii biraz geç aldım sonradan düştü ama olsun. Bekletebilirsiniz sonuçta operasyon bittikten sonra o kasa satılmayacak yani bir ihtimal de olsa fiyatı artabilir. Ama 25 yıldız verip karakter de almak var.
Şu anda 100 yıldızın 50 tanesini kazandım bile ve şu an kasalar 8.30 TL civarında ben de 8.50 den koymayı planlıyorum kesintilerle elime ortalama 7.40 TL gibi bir fiyat geçmiş olacak. 25 yıldızlık karakter konusunu merak ettiğim için tekrar hortlattım konuyu kusura bakmayın. Bu karakter muhabbeti tam olarak nedir, ne gibi faydaları var yoksa sadece gösteri amaçlı mı?

Şu anda 100 yıldızın 50 tanesini kazandım bile ve şu an kasalar 8.30 TL civarında ben de 8.50'den koymayı planlıyorum kesintilerle elime ortalama 7.40 TL gibi bir fiyat geçmiş olacak. 25 yıldızlık karakter konusunu merak ettiğim için tekrar hortlattım konuyu kusura bakmayın. Bu karakter muhabbeti tam olarak nedir, ne gibi faydaları var yoksa sadece gösteri amaçlı mı?

Gösteriş dışında hiçbir vasfı yok. Fakat iyi para ediyor. Kırmızı karakterlerden 1 tane alıp satmıştım. Yaklaşık 60TL'ye falan. Ama sonra fiyatı arttı tabii. Kısacası yüksek fiyatlılar. Ama tabii hepsi değil.
Yeni gelenlerden en pahalıları bunlar. Tabii bir de 4000TL'lik olan var onu bilmiyorum nasıl alınıyor. Bir tane daha var oda 92TL. Bunlar 25 yıldızlık karakterlerden birkaçı. Bayağı pahalı. İlk zamanlar 50 60 70 80 90 arası gidip geliyordu.

1640072358398.png

Gösteriş dışında hiçbir vasfı yok. Fakat iyi para ediyor. Kırmızı karakterlerden 1 tane alıp satmıştım. Yaklaşık 60TL'ye falan. Ama sonra fiyatı arttı tabii. Kısacası yüksek fiyatlılar. Ama tabii hepsi değil.
Yeni gelenlerden en pahalıları bunlar. Tabii bir de 4000TL'lik olan var onu bilmiyorum nasıl alınıyor. Bir tane daha var oda 92TL. Bunlar 25 yıldızlık karakterlerden birkaçı. Bayağı pahalı. İlk zamanlar 50 60 70 80 90 arası gidip geliyordu.

Eki Görüntüle 1247664
Peki mesela T üstad ajanları paketinde 3 tane karakter var, bunlar rastgele mi çıkıyor yoksa içinden birini seçebiliyor muyuz?
Eğer seçebilirsek çok iyi olur :)

Peki mesela t üstat ajanları paketinde 3 tane karakter var, bunlar rastgele mi çıkıyor yoksa içinden birini seçebiliyor muyuz?
Eğer seçebilirsek çok iyi olur :)

Keşke seçebilsek :) maalesef ki seçemiyoruz şansına ne gelirse artık. Ben 5 yıldızlık paketten 2 tane açmıştım 2 tane 15TL'lik karakter gelmişti. Şans işine giriyor artık o ama genel de pahalı yani. Bana eskiden çıkan ajan şu an 92 TL.

Keşke seçebilsek :) maalesef ki seçemiyoruz şansına ne gelirse artık. Ben 5 yıldızlık paketten 2 tane açmıştım 2 tane 15TL'lik karakter gelmişti. Şans işine giriyor artık o ama genel de pahalı yani. Bana eskiden çıkan ajan şu an 92 TL.
Tamamdır teşekkürler. CS:GO da operasyon almak karlıymış gerçekten de.

Yeni konular

Geri
Yukarı