CS:GO Hakaret edilen kişilerin dava yalanları (?)

Selamlar arkadaşlar, bildiğiniz üzere CS:GO rekabetçi bir oyun ve yetenekleri olmayanların anlamadığım şekilde oyunu oynamak için hile kullanması ve Valve'ın hilelere gösterdiği toleransı da oynayanlar az çok biliyordur. Son zamanlarda çokça gördüğüm saçma bir insan türü var, hileyle oynayıp ya da takımında hileye yer veren insanlara sinirleniyoruz ve chatten kabaca şeyler söyleyebiliyoruz hakaret edebiliyoruz. Bu yeni keşfettiğim insan türü onlara hakaret ettiğimiz zaman "ekran görüntüsü aldım mahkemeye vereceğim, anneniz babanız uğraşsın" falan falan diyorlar. Yapamayacaklarını biliyorum sonuçta hile kullanan teşvik eden bir insanın hakla hukukla ne işi olabilir? Soracağım şey şu acaba isterlerse gerçekten bunu yapabilirler mi? Gerçekten hile açan birisine hakaret ettiğimiz için mahkemelik olur muyuz?

Küfür etmene gerek yok, ama genelde sahte iddialar oluyor. Yani kimse küfür sebebiyle bir oyundan dava açmaz bence çünkü bende çok rastladım.

Selamlar arkadaşlar, bildiğiniz üzere CS:GO rekabetçi bir oyun ve yetenekleri olmayanların anlamadığım şekilde oyunu oynamak için hile kullanması ve Valve'ın hilelere gösterdiği toleransı da oynayanlar az çok biliyordur. Son zamanlarda çokça gördüğüm saçma bir insan türü var, hileyle oynayıp ya da takımında hileye yer veren insanlara sinirleniyoruz ve chatten kabaca şeyler söyleyebiliyoruz hakaret edebiliyoruz. Bu yeni keşfettiğim insan türü onlara hakaret ettiğimiz zaman "ekran görüntüsü aldım mahkemeye vereceğim, anneniz babanız uğraşsın" falan falan diyorlar. Yapamayacaklarını biliyorum sonuçta hile kullanan teşvik eden bir insanın hakla hukukla ne işi olabilir? Soracağım şey şu acaba isterlerse gerçekten bunu yapabilirler mi? Gerçekten hile açan birisine hakaret ettiğimiz için mahkemelik olur muyuz?

Hakaret fazla ise dava açabilir ama çok zorlarsa sonuç alabilir. Çok sinirli ve ağır küfür edilmiş biriyse ancak böyle şeylerle uğraşır. Onun dışında kimse uğraşmaz davayla falan.

İşte buna katılıyorum sıkı rekabet oyuncusuyum her el birilerinin annesi meyve tabağı oluyor dava falan imkanı yok bu ülkede :D.
Aynen ya, sonra bir de hile kullandığı için o değil de biz arkadaşımızın ailesinin uğraştığı meslekle alakalı yorum yapınca suçlu oluyoruz biraz saçma olur gibi. 😃

Edebilir diyen arkadaşlar elinizde kanıt var mı? Oyunun izin vereceğine dair bir kanıt var mı elinizde? ya yürü git işine kardeşim demelerini istiyorsanız yazabilirsiniz.

Geri
Yukarı