Valorant'ta edilen küfürden dava açılabilir mi?

Bir sorun olur. Pazartesi dava açılacak adına. Hakaret davası açarsa 3 ay hapis veya para cezası ödersin. Büyük ihtimal hapis yatmazsın yaşın küçük olduğu için hakim sana acır. O yüzden şimdiden para biriktir bunlar basit işler değil. 🤣🤣

Kral ama kadın böyle yaktı beni falan trolledi yani bizi açıkçası. Bu kışkırtmaya girmez mi?

Çok hayırlı bir olay olmuş aslında. Hiçbir ortamda hiç kimseye hakaret edilemeyeceğini geç de olsa öğrenmiş oldun. O kızı tebrik ediyorum. İyi korkutmuş seni.

Sağ ol teşekkür ederim.

Bugün Valorant oynarken bir tane kız takıma bot dedi, ben de küfür ettim. Gençliğimin hatası işte, yaşım 16. sizce bana dava açabilir mi? Elinde kaydı vardı sanırım, çünkü ben küfür ettikten sonra bir daha takımlan hiç iletişim kurmadı ses vermedi.

Son rauntlarda ailene yazık olacak falan diyordu, sizce yapabilir mi? Konuda bilgim olmadığı için soruyorum.

Ana bacı katmadım yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral ama kadın böyle yaktı beni falan kadın trolledi yani bizi açıkçası bu kışkırtmaya girmezmi.
Tamam o belki ceza hafifletici sebep olarak görülebilir ama dava açılamayacağı anlamına gelmez. Ayrıca seni korkutup kendince eğlenmiş işte bu kadar korkma. Ciddiyse de geçmiş olsun.

Öyle bir şey olsa Türkiye'deki neredeyse tüm oyuncular şu anda davalık olmuştu hocam, takmayın kafaya.

Abim veya ablam ondan dolayı değil kışkırtmadan da değil direk böyle bir madde bilmiyordum 1 ikincisi ise kadın yani resmen bilerekten yakıyordu beni adamlara öldürtüyordu açıkçası oyunu zehir edip küfür etmemi bekledi o yüzden.

Hocam yapacak bir şey yok. Büyük ihtimal pazartesi günü mahkeme kağıdı adresine ulaşır. Beni bilgilendir konuyu takip ediyorum.

Sağ olasın abim.

Ben de şeyi merak ediyorum. CS 2'de mikrofondan küfredip duruyor herkes. Birisi isterse bu mikrofondan küfürleri ispatlayabilir mi? Mesaj olarak değil, direkt mikrofondan. Neredeyse her maçıma bu tarz kişiler geliyor.

Çok hayırlı bir olay olmuş aslında. Hiçbir ortamda hiç kimseye hakaret edilemeyeceğini geç de olsa öğrenmiş oldun. O kızı tebrik ediyorum. İyi korkutmuş seni.

Yani dersimizi hayırlısıyla aldık derler ya 1 kötülük 1000 nasihatten iyidir diye ama işte düştük bir hataya Allah sonumuzu hayretsin.

Geri
Yukarı