CS:GO haksız yere Overwatch ban

Kimse haksız yere ban yemez. Hile kullanıp ban yiyip gelip burada ağlamayın. Hesabınızı geri alamayacaksınız.

Bazı profesyonel oyuncular da ban yiyebiliyor.
Mesela xantares oda mı hile kullanıyordu.
Şansa bağlı olarak bir hareket yapıp Overwatch'a düşebiliyorsun bu gayet doğal bazen şansa duvar arkası sıkıp adam vurduğum oluyor ve chate hemen rapor numarasını atıyorlar.
CS:GO'da çok ağlayan insanlar var kafadan tek yiyip hemen hile diye ağlıyorlar.
Adamın da dediği gibi VAC ban değil Overwatch banı kesin bir ban konusu değil.

Bazı profesyonel oyuncular da ban yiyebiliyor.
Mesela xantares oda mı hile kullanıyordu.
Şansa bağlı olarak bir hareket yapıp Overwatch'a düşebiliyorsun bu gayet doğal bazen şansa duvar arkası sıkıp adam vurduğum oluyor ve chate hemen rapor numarasını atıyorlar.
CS:GO'da çok ağlayan insanlar var kafadan tek yiyip hemen hile diye ağlıyorlar.
Adamın da dediği gibi VAC ban değil Overwatch banı kesin bir ban konusu değil.
Bu adam Xantares gibi mi oynuyor?

Bu adam Xantares gibi mi oynuyor?
Kuzenim, yanımda CS:GO oynarken hile kullanmadığı halde ban yedi. Nereden biliyorsun hile kullanamadığını dersen, her oyuna beraber başlayıp beraber bitirdiğim insan. Yani şansa birkaç duvar arkası attı diye VAC ban yedi. Bu kadar emin konuşmanda ki nedeni açıkçası pek anlayamadım.

Ben bu adam Xantares gibi oynuyor mu dedim.
Benim demek istediğim şansa olarak bir hareket yapıp Overwatch'a düşebilirsin
Ki zaten bu durumu yaşayan çok insan var şu ban dalgası olduğu zamandan beri.
Overwatch 3-4 kişinin bakmasıyla ban atmıyor. Bilgisayardaki dosyaları da tarıyor.
Kuzenim, yanımda CS:GO oynarken hile kullanmadığı halde ban yedi. Nereden biliyorsun hile kullanamadığını dersen, her oyuna beraber başlayıp beraber bitirdiğim insan. Yani şansa birkaç duvar arkası attı diye VAC ban yedi. Bu kadar emin konuşmanda ki nedeni açıkçası pek anlayamadım.
Kimse şansa VAC yemez. Anlayın artık şunu.

Overwatch 3-4 kişinin bakmasıyla ban atmıyor. Bilgisayardaki dosyaları da tarıyor.

Eğer bilgisayarda bir şey bulsaydı otomatik olarak VAC ban yerdi.
Overwatch'un mantığı da bu işte Dosyaları algılayamadığı için Overwatch yapılıyor göz ile karar veriliyor.
Dosyaları falan da taradığı yok internette zaten biraz araştırırsanız insanların haksız Overwatch banlarının kaldırıldığını görürsünüz.

Eğer bilgisayarda bir şey bulsaydı otomatik olarak VAC ban yerdi.
Overwatch'un mantığı da bu işte Dosyaları algılayamadığı için Overwatch yapılıyor göz ile karar veriliyor.
Dosyaları falan da taradığı yok internette zaten biraz araştırırsanız insanların haksız Overwatch banlarının kaldırıldığını görürsünüz.
1-2 gün sonra VAC bana dönüşüyor. Sen araştırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı