CS:GO haksız yere VAC ban nasıl kalkar?

mehmetuysal89

Decapat
Daha fazla  
Evet bugün dün evde değildim bugün eve gelince Steam'e açtım ve CS:GO'da VAC ban yemişim çok üzüldüm Steam desteğe böyle yazdım açılır mı hesabım yeni başladım hile asıl açılırda bilmiyorum şuç suzum ama CS:GO'da bana VAC ban atmışsınız ama ben yemin ederim alah kurani nimet çarpsinki ben hile yapmadım lütfen adam beni duvardan AWP ile vuruyor bende onu wall hack yaptığı için reportaladım lütfen bunu düzeltir misiniz lütfen suçsuzum steaam destek yapmayın bunu bana çok üzgünüm hile yapanlara vap ban yapanları engeler miisiniz bana VAC ban atıyorsunnuz ben hile kullanmadım lütfen düzeltim CS:GO'ya yeni başladım hile nasıl yapılır bile bilmiyorum lütfen bir çözümü yok mu silah almıştım kasa açtım 400 500 TL yatırdım ya ada duvardan AWP ile vurduğu için wall hack olduğu için reportaladım benim şuçum neydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Heunzey, hocam illaki hata yapılabilir, o hatalar da tespit edilmesi durumunda gereken yapılıyor zaten. Bu olayın da yaşanması 100 bin kişide 10-15 kişi falan. Forumda hile kullandım dese linç yiyeceğini de biliyor. Belki kandırabilirsem diye uzatıyorlar genelde. Hiçbir oyun oyuncusunu durduk yere banlamaz.

@Heunzey, hocam illaki hata yapılabilir, o hatalar da tespit edilmesi durumunda gereken yapılıyor zaten. Bu olayın da yaşanması 100 bin kişide 10-15 kişi falan. Forumda hile kullandım dese linç yiyeceğini de biliyor. Belki kandırabilirsem diye uzatıyorlar genelde. Hiçbir oyun oyuncusunu durduk yere banlamaz.

Çok düşük bir ihtimal oluyor işte ne yapalim dedigine gore cevap vermeliyiz.
Zaten açtı ise açılmaz.

@Heunzey, işte öyle. Her neyse hocam, iyi günler dilerim. Umarım haksız yere banlananların banı açılır diyelim. Haksız yere yiyen pek olduğunu sanmıyorum da gene de iyi dilek dileyelim.

@Heunzey, işte öyle. Her neyse hocam, iyi günler dilerim. Umarım haksız yere banlananların banı açılır diyelim. Haksız yere yiyen pek olduğunu sanmıyorum da gene de iyi dilek dileyelim.

Yani iyi günler size de.
Haksız yere yediyseniz konu sahibi umarım kalkar iyi günler.

Aynı Steam hesabında CS:GO yeni hesap açılır mı yeniden Steam mı indireyim.

Aynı Steam hesabınızda CS:GO yeni hesap açamazsınız.
Yeni Steam hesabı açmanız gerek ve hesabınızdaki kayıtlı telefon numarasını o hesaba girmemelisiniz yoksa o hesapta yer ve artık CS Premium status seviye kasılarak alınmıyor para vererek almanız gerekecek.
Vermezseniz rekabetçi, droplardan yararlanma olaylarından yararlanamazsınız.

O hesapta bulunan telefon numarasını gidip kendi hesabına eklersen o hesabın da VAC ban yer.

Böyle bir şey söz konusu değil. Bu dediğiniz sadece yasaklamanın verildiği esnada gerçekleşir. Numarayı sonradan farklı bir hesaba eklemek tekrar yasaklamaya sebep olmaz.

Geri
Yukarı