CS:GO haksız yere verilen VAC Ban

Vertigo boosted dediğin tam olarak ne oluyor? Eğer bot hesaplarla global eloya, 21 seviyeye kasma tarzındaki şeylere diyorsanız son güncellemeden sonra bot hesapların çoğu ban yedi. Hesabınızı herhangi birisine elo Boost yaptırdıysanız da çoğu hileyle boostluyor zaten ban normal yani. Eğer hesabı sizden başka kimse kullanmamışsa ve cidden eminseniz herhangi bir 3.parti yazılım kullanmadığınıza çok ümitlenmemekle beraber açılmasını bekleyebilirsiniz.

Ben hesaptayken hiçbir ban yoktu. Bende hile kullanmadım.

Reis, "ben hesaptayken" diyorsun. Ben vallahi hesabımı kardeşime bile vermiyorum, kimseye güvenmemek gerek. Bu konularda titiz olmak lazım, muhtemelen hile açılmış hesabınızda yeni bir hesap açın. CS 123 lira şu an oynamak isterseniz. 😃

Para önemli değil emeğim vardı. Hesabıma kimse giremez kardeşim yok babam bırak CS'yi hile bile açamaz.

Beyler bende haksız yere yedim benim arkadaşım Berk'de öyle.Muhtemelen VAC başka programları hile zannediyo merak etmeyin başka programları hile kullanmayı farkkettiğinde Valve banları açıcaktır diye umuyorum.
Haksiz yere verildiyse kaldirilir. Yalniz bunun cok düsük bir ihtimal oldugunu simdiden belirteyim.
Knk sen bu konularla özellikle mi takılıyon?

Beyler bende haksız yere yedim benim arkadaşım Berk'de öyle.Muhtemelen VAC başka programları hile zannediyo merak etmeyin başka programları hile kullanmayı farkkettiğinde Valve banları açıcaktır diye umuyorum.

Knk sen bu konularla özellikle mi takılıyon?
Arkadaşın hesabı Vertigo'da program sayesinde boostlanan ve satın alınmış hesapmış. Valve prime güncellemesinden sonra programlar ile boostlanan bütün hesablara ban attı yani arkadaşın ban yemesi normal. Haksız VAC çok nadirdir. ''Bundan da ban yenilmez be'' diyebileceğiniz her şeyi araştırmanızı öneririm. Reptile arkadaşımız da bu konular hakkında bilgisi olan birisi, bilgisini paylaşmasın da ne yapsın.:D

Arkadaşın hesabı Vertigo'da program sayesinde boostlanan ve satın alınmış hesapmış. Valve prime güncellemesinden sonra programlar ile boostlanan bütün hesablara ban attı yani arkadaşın ban yemesi normal. Haksız VAC çok nadirdir. ''Bundan da ban yenilmez be'' diyebileceğiniz her şeyi araştırmanızı öneririm. Reptile arkadaşımız da bu konular hakkında bilgisi olan birisi, bilgisini paylaşmasın da ne yapsın.:D
Proglamlar ile boostlanan derken hile programları mı?Bende haksız yere Valve tarafından ban yedim ama.Hesabımı çok çok önceden birisine oynaması için vermiştim o aralar csgoyu bir süreliğine bırakmıştım arkadaşımın benim hesabımda oynaması için vermiştim.Acaba o durumdan dolayıda VALVE ban atabiliyor mu?
@Deniz Eymen Yaz

Denk geldikçe yazıyorum. Bildirimler açık olduğu için, konu açıldığı zaman haberim oluyor.

VAC sistemi tanımlanabilir hile tespiti yapar. Kafasına göre programları hile sanıp yasaklama vermez.
Ben hile programı kullanmayıp başka programlar yüzünden ban yedim diyen çok kişi hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı