CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Burada Steam destek ilgilenmiyor demişsiniz.

Anlaşılan o ki, pek okuma zahmetine girmemişsiniz. Birincisi, ben demiyorum. Valve diyor. Yazı resmi kaynaktan alıntılandı.

İkincisi ise hatalı yasaklamaların otomatik olarak kaldırıldığını belirtmişim.

Açılmaz diyen oldu mu? Olmadı. Demek ki yazımda herhangi bir mantıksızlık bulunmamakta.

Steam Destek tarafından kaldırılamazlar. Hepsi destek bölümünden iletişim kurup açtırdı. Sizin dediklerinizi yapacak olurlarsa oturup beklemeleri gerek otomatik açılması için.

Nereden biliyorsunuz destek ekibi ile iletişim kurduktan sonra açıldığını? Evet, oturup bekleyecekler. Profesyonel oyuncu olmaları onlara özel bir statü kazandırmıyor.

Destek ekibinin bir kere yasaklamaları kaldırma gibi bir yetkisi bulunmuyor. Sabahtan akşama kadar yazsanız da değişen bir şey olmaz.

Ayrıca konu sahibi 127 gündür yasaklı. Bu saatten sonra kalkmayacağına göre bu tür örnekler anlamsız kalıyor.

Sizin dediklerinizi yapacak olurlarsa

Anlaşılmadıysa tekrar söyleyeyim; Destek ekibi tarafından kaldırılamayacağını Valve söylüyor. Benlik bir durum yok kısacası.

Yazının altında koskoca kaynak paylaştım. Tıklayın bir zahmet.

@ömerAlabay

Efendim, demişsiniz ki mantıklı yorum yapın. Ben de diyorum ki, yazı resmi kaynaktan alıntılandı.

VAC yasaklamalarının destek ekibi tarafından kaldırılamayacağını, eğer bir hata varsa otomatik olarak geri alınacağını Valve söylüyor.

Diyorsunuz ki sizin dediğinizi yapacak olurlarsa oturup beklemeleri gerek. İyi de ben bir şey demiyorum ki. Söyleyen Valve.

Uzun lafın kısası ortada mantıksız bir yorumum bulunmamakta.

Yaptığı failleri gören herkes hile olduğunu biliyordu zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
anlam kazandırması adına.

Ban dalgası aralıklarla oluyor yani önceki dalga ile bugünkü dalga arasında da hile açtıysan önceden yine VAC yemen normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı