CS:GO haksız VAC ban yemek

Forumlarda ve Şikayetvar sitesinde haksız ban yediğini söyleyen birçok kişi var. Burada yardım arıyorum. Acaba 3. parti yazılım CS:GO için kullanılmıyor ve Steam'e ait olmayan bir oyunun hilesi ise ve VAC ban almışsa ne olur? Steam bizim oyunumuzun hilesi değil deyip haksız ban diye geri mi alır mı yoksa hilenin her türlüsüne karşıyız deyip VAC bani kaldırmaz mı?
Valve VAC banlara karşı acımasızdır. Kaldıracağını düşünmüyorum.

haksız ban yediğini söyleyen birçok kişi var.

Her diyenin dedigi dogru mu oluyor yani? Siz hic hakli yeri yasaklama aldim diyeni gördünüz mü? Her yasaklama alan haksiz oldugunu iddia ediyor. Peki neden cogunun yasaklanmasi kaldirilmiyor? Demek ki haksiz yere yasaklanmamislar.

Acaba 3. parti yazılım CS:GO için kullanılmıyor ve Steam'e ait olmayan bir oyunun hilesi ise ve VAC ban almışsa ne olur?

Böyle bir sey zaten mümkün degil. Oyun direkt olarak alakali oyuna enjekte edilmesi gerekiyor. VAC sistemi öyle kafasina göre sistemde bulunan alakasiz hileleri tespit edip yasaklama vermiyor.

Örnek olarak: GTA 5 icin kullanilan bir hile yüzünden CS: GO'da VAC sistemi tarafindan yasaklama alma ihtimaliniz yok.

Arkadasinizin profilini paylasabilir misiniz? Bakmak isterim.

CS:GO böyle CS:GO ile alakalı olmasa bile sistemde hile programı varsa affetmez.

O kadar affetmiyor ki, MM atamıyorum, LE, LEM arasında git gel yapıyorum, adam utanmadan timeout alıp spinbot açıyor.

Ben önceden hile indirmiştim ( CS:GO hilesi değil. ) GTA oynarken arkada açık unutmuştum sonra 5-6 dk sonra kapatmıştım. CS açıkken bilgisayarımda yüklü bile değildi. Sıkıntı olur mu? 1 ay olmuştur en az bu olay olalı.
Demek istediğim VAC ban yer miyim?

CS açık değilse bir şey olmaz kanka.

Arkadaşla birlikte CS:GO'da rekabetçi oynuyoruz. Arkadaşım ve benim hesaplar seçkin hesap. Geçen gün haksız yere VAC ban yedi. Yıllardır arkadaşım hile açmadığına eminim. Fakat bilgisayarindaki 3. parti yazilimlardan dolayi report yedigi zaman incelemeye alindiginda ban yedi. Bu 2 kere başına geldi. Metin2 gibi oyun hileleri arka planda açık kalınca Valve oyundayım hile bilinmeyen bir 3. parti yazılım açık diye direkt ban atıyor. CS:GO oynarken oyun ile alakalı olmayan ve oyuna etkisi olmana bir yazılımın yanlışlıkla açık olmasından dolayı VAC ban yemesi haksızlık değil mi? Ne yapmamız lazım?

Değil. Açmasaydınız oyun fark etmez. İyi olmuş.

Geri
Yukarı