CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Belirli bir raporlanma sayısını geçtikten sonra Owerwatch sistemine düşüyorsunuz. Tabi bu sırada VAC sisteminizi tarıyor diye biliyorum. Owerwatch banı yemeniz için müfettişlerin tamamından onay alınıyor diye biliyorum. Eskiden 5'Ti sonra 7 olmuştu şimdi sayısı kaç bir fikrim yok.

Ekleme: Banınız eğer VAC bana dönüşürse VAC sistemi oyun dosyanızda yetkisiz düzenleme veya bilgisayarınızda bir hile yazılımı bulduğunda gerçekleşir. Örneğin Cheat Engine programı yüklüyse bilgisayarınızda VAC sistemi bunu algılayıp bu sebepten ban atmış bile olabilir en iyi ihtimalle.

Son düzenleme:
Linki kopyalayıp arama kısmına yazınca entera basın. Sizi steame yönlendirecektir
Her Elin Başında AFK'sınız, Linkini Verdiğim Videoda Aimlock varmış gibi duruyor.
Şüpheli Hareket:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: VAC sistemi Veritabanında bulunan bir 3. Parti Yazılım'ı tespit eder ve Banlar. Yanlışlıkla Falan olmaz. Buna sadece hileler değil, CH Araçları, Virüsler, ve Diğer 3. Parti yazılımlar dahil.
VAC Ban Kaldırılamaz. Bir hata yapmışsınız.
Hile olduğunuzu anlayınca mesaj yazmayı bıraktınız herhalde.

Son düzenleme:
Belirli bir raporlanma sayısını geçtikten sonra Owerwatch sistemine düşüyorsunuz. Tabi bu sırada VAC sisteminizi tarıyor diye biliyorum. Owerwatch banı yemeniz için müfettişlerin tamamından onay alınıyor diye biliyorum. Eskiden 5'Ti sonra 7 olmuştu şimdi sayısı kaç bir fikrim yok.

Ekleme: Banınız eğer VAC bana dönüşürse VAC sistemi oyun dosyanızda yetkisiz düzenleme veya bilgisayarınızda bir hile yazılımı bulduğunda gerçekleşir. Örneğin Cheat Engine programı yüklüyse bilgisayarınızda VAC sistemi bunu algılayıp bu sebepten ban atmış bile olabilir en iyi ihtimalle.
Haydaaaa ama ben kullanıyorum orjinal hesabımın ban yeme riskimi var

Neden herkes "haksız" ban yiyor?
Birisi de gelip kabul etsin "ben hile kullandım, bir hata yaptım" desin.
Sizin adınıza değil bu VAC ban yiyenlerin çoğunluğu hakkında konuşuyorum, üstünüze alınmayın.
Nadirde olsa gerçekten haksız OW banı yiyenler oluyor. Uzaktan bir arkadaşımın başına bu olay geldi. 3 ay sonra açıldı.

Pingi var diye AFK ve orada aimlock olsa ilk başta kitlenirdi orada aimlock falan yok.

Her elin başında AFK'sınız, linkini verdiğim videoda aimlock varmış gibi duruyor.
Şüpheli hareket:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: VAC sistemi veritabanında bulunan bir 3. parti yazılım'ı tespit eder ve banlar. Yanlışlıkla falan olmaz. Buna sadece hileler değil, CH araçları, virüsler, ve diğer 3. parti yazılımlar dahil.
VAC ban kaldırılamaz. Bir hata yapmışsınız.
Hile olduğunuzu anlayınca mesaj yazmayı bıraktınız herhalde.

Öncelikle izlemeden yorum yapacaklar için son oynadığım maçın linkini bırakıyorum. steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-2QPdJ-N7kPf-ucZcE-Fk6M9-PBdqA

Fake hesabımla eğlence amaçlı giriyordum. Hesabın rankı nova 4'tü. Linkini paylaştığım maça bakacak olursanız olağanüstü bir performans sergilemedim gayet sıradan oynadım. Pingim 430'du telefonu bilgisayara bağladım sabit 130 falan oldu buna rağmen 9. elden itibaren reportlanmaya başladım.

Bir sonraki gün sabah kalktığımda ban yediğimi gördüm. "Overwatch tarafından hatalı bulundu: Oldukça hatalı" yazıyordu. Hesabın ban yemesine falan üzülmedim orijinal hesabım değildi daha önce de belirttim. Benim anlamadığım nokta şu, bir sürü insan izlemiştir bu maçı hangi noktadaki hareketim için hile dendi gerçekten anlam veremiyorum. Daha önce başınıza geldi mi

Knk benim basima geldi aynisi geldi aynisi bire bir aynisi ben vac yedim 2019 yilindaki vac ban dalgasinda arada kaynadim bi 400 kusur gun oldu arkadaslar dedi ki ticket at dedi hesaba bi girdim overwatch ban da yemisim anlamiyorum nasil oluyor

Evet. O hileyi hemen silmelisin. VAC bütün bilgisayarlara tarama yapıyor.

Dostum VAC ban Cheat Engine gibi programlara "Valve oyunlarında kullanmadığın sürece" VAC ban atmaz. Bu arada bilgisayarımda 3 yıldır Cheat Engine var 30 Level'lik hesap kullanıyorum hala VAC yemedim. Cheat Engine sadece oyun dosyalarına etki ederse VAC atar onun dışında sadece VAC hatası verir VAC yedirmez.

Geri
Yukarı