CS:GO Haksız Yere Vac Ban

Ben CSGO'da hicbir zaman hile acmadim, zaten acmam da. Zaten oyunu 25 TL iken aldim, bir daha 78 TL vermek istemem, veremem de ama hile acmadigim halde arkadaslarimla rek girerken sol yukarida sohbet oluyor ya orada kullanici adim ve birkac İng bir sey ve vac yaziyor. Anlamadim, lutfen yardim edin.

Genelde hileciler denk geliyor bana adam seri halde headshot atıyor.. Sadece headshot la adam alıyor. Uzun mesafelerde bile seni görüp atıyor neredeyse AWP den daha iyi Glock kullananlar var...
Ben hep şikayet ediyorum ancak daha banlanan göremedim. Bazı isimleri farklı günlerde denk gelince direk şikayette ediyorum..

Yani diyeceğim birinin hile yapmadan ceza yemesi zor çünkü hile yapana bile belirli bir zaman sonra müdahale ediyorlar
Senin gibiler yüzünden iyi oyuncular haksız yere ban yiyor. Oynamayı bilmiyorsan oynama kardeşim.

Haksız banlar sonradan açılıyor ama VAC bekleme süresinde olmanız gerekiyor.
2 çeşit VAC var;
-Şüpheli bekleme süresi.
-Ağır suçlu yasaklı.
Destek birimine attığınız ticketlara geri dönüş yapılmaz.
Tecrübe konuşuyor. Artık banların %70'i Overwatch tarafından değil yapay zeka tarafından yakalanıyor bastığınız tuşa kadar hesaplamalar yapılıyor.

Babaannemin bıyıkları olaydı dedem olurdu. Bi kere de kullandım diyen olmuyo (Vac hatası aldıysanız başka.)

Kimse kafana silah tutup oyna demiyo. Bilgisayar kaldırmıyosa zorlama.
Bu nasıl bir mantık? Cidden böyle mi düşünyorsunuz? Valve zamanında haksız ban atıp tekrardan banları açmıştı Reddit'de konuları bulabilirsiniz ama tabii bizim halkımız yine kendi bildiğini okuyacağı için uğraşmak istemiyorum. Aklı olan gidip araştırıp öğrenebilir.

VAC hatası aldıysan bu ban değildir bir şey olmaz. Ama VAC yediysen öyle ya da böyle o el wall hack'e veya aimbota gitmiştir. CSGO oynarken kriz geçirmekten bıktım usandım artık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı