CS:GO havada yön verilmiyor

Arkadaşlar sorun bunny yapamamam değil lütfen mesaj kasmak için yazmayınız. Oyunda W tuşuna basarak ilerliyorum ardından zıplıyorum ve fareyi sağ'a çevirirken bir yandan D ye basıyorum ama etki etmiyor, yani karakter düz gitmeye devam ediyor.
Zıpladıktan sonra parmağını W'dan çek ve bunny bitene kadar tekrar basma.
Bunny bitene kadar dediğim şey tek bir jump değil 5-10-20 jumplık bunnyde yapsan bunny bitene kadar W tuşuna basmamalısın.
Eğer oyun içinde w-a-s-d tuşların sırasıyla ileri-sola-geri-sağa işlevini yerine getiriyorsa kontroller ile ilgili bir sorun yok demektir.

Yabancı kaynaklarda aynı sorunu yaşayan kişi F9 tuşuna basarak çözdüğünü ifade etmiş. Deneyebilirsiniz.

Zıpladıktan sonra parmağını W'dan çek ve bunny bitene kadar tekrar basma.
Bunny bitene kadar dediğim şey tek bir jump değil 5-10-20 jumplık bunnyde yapsan bunny bitene kadar W tuşuna basmamalısın.
Eğer oyun içinde W-a-s-D tuşların sırasıyla ileri-sola-geri-sağa işlevini yerine getiriyorsa kontroller ile ilgili bir sorun yok demektir.

W tuşuna basmasam bile yön verilmiyor anlayamadım gitti havadayken A ve D tuşları etki etmiyor.

Yabancı kaynaklarda aynı sorunu yaşayan kişi F9 tuşuna basarak çözdüğünü ifade etmiş. Deneyebilirsiniz.

Denedim işe yaramadı :(

W tuşuna basmasam bile yön verilmiyor anlayamadım gitti havadayken A ve D tuşları etki etmiyor.
Dostum beni yanlış anlama ama söylediğin şey imkansız ve cevap çok basit bunny yapmayı unutmuşsun bana güven açıp bunny nasıl yapılır videosu izle inan yapıcaksın. Vakit kaybediyorsun bunun hata olduğunu düşünerek.

Dostum beni yanlış anlama ama söylediğin şey imkansız ve cevap çok basit bunny yapmayı unutmuşsun bana güven açıp bunny nasıl yapılır videosu izle inan yapacaksın. Vakit kaybediyorsun bunun hata olduğunu düşünerek.

Bunny hala yapıyorum ama düz bir şekilde gittiği için sağ ve sola doğru olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı