CS:GO zıplarken A ve D tuşları yön vermiyor

emir.sp34

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F RTX4060 VENTUS 8GB H610M-G 32GB RAM 650W ZALMAN COOLER MASTER 240ML SIVI SOĞUTUCU
Bir konu daha açmıştım ama bir işe yaramadı. Araştırmadık yer bakmadık site kalmadı bir türlü çözemiyorum kimse bilmiyor mu arkadaşlar Allah aşkına :D oyunda zıpladığımda havadayken A veya D bastığımda sadece düz zıplayıp yere iniyor A ve D zıplarken çalışmıyor ve bunny yapamıyorum. Her yerden baktım birkaç yerde benim sorunumu yaşayan kişi vardı ama net olarak bir çözüm bulamadım. İnternet Kafe'de oynamıştım bir ara okuldan kaçıp orada bir sorun yoktu kendi PC'mde sorun var ama eskiden olmuyordu ve bir ayar yapmam lazım sanırım ama çözemiyorum CS'yi silip yeniden yüklemeyi de denedim yine de düzelmedi.

Usertadata'dan kendi Steam numaranızın ardından 730'u seçin ve config'inizi silin. Tüm ayarlarınız sıfırlanacaktır ama belki çözebilir durumu.

Yaparsınız.

@emir.sp34 Hocam klavye membran mı?
Bunny açık olmadan ya-pa-maz. Zıplaya zıplaya oynayayamaz.

Hocam siz normal sunucularda mı yapmak istiyorsunuz? Yoksa atölye mapinde felan mı?

Usertadata'dan kendi Steam numaranızın ardından 730'u seçin ve config'inizi silin. Tüm ayarlarınız sıfırlanacaktır ama belki çözebilir durumu.

Yaparsınız.

@emir.sp34 Hocam klavye membran mı?
klavyem blue sw mekanik inca ıkg 445 onun dışında evde 2 klavye daha var onlarda da aynı. birde ayarları silme meselesi benim için sıkıntı olabilir fps açısından bazı yaptığım ayarlar var onları tekrar yapamam unuttum.

Bunny açık olmadan ya-pa-maz. Zıplaya zıplaya oynayayamaz.

Hocam siz normal sunucularda mı yapmak istiyorsunuz? Yoksa atölye mapinde felan mı?
sunucuda denemedim fakat atölyede de aynı sorunu yaşıyorum. fakat ben rekabetçi oynuyorum genelde arkadaşlarla ve sorunu rekabetçide yaşamaktan şikayetçiyim. bunny açık mı derken nerden açılıyor bilmiyorum.

klavyem blue sw mekanik inca ıkg 445 onun dışında evde 2 klavye daha var onlarda da aynı. birde ayarları silme meselesi benim için sıkıntı olabilir fps açısından bazı yaptığım ayarlar var onları tekrar yapamam unuttum.

sunucuda denemedim fakat atölyede de aynı sorunu yaşıyorum. fakat ben rekabetçi oynuyorum genelde arkadaşlarla ve sorunu rekabetçide yaşamaktan şikayetçiyim. bunny açık mı derken nerden açılıyor bilmiyorum.
sv_cheats 1 açın, ve sonrasında sv_autobunnyhopping 1 komutunu kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı