CS:GO'da zıplarken yön verilmiyor

emir.sp34

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F RTX4060 VENTUS 8GB H610M-G 32GB RAM 650W ZALMAN COOLER MASTER 240ML SIVI SOĞUTUCU
Uzun zaman sonra CS'ye geri başlama kararı aldım ve dün indirdim ama oyunda space ile zıplarken sağ sol yapamıyorum.
Yani karakter düz zıplayıp yere iniyor ve zıplarken yön veremiyorum. Bu sorunun çözümünü de hiçbir yerde bulamadım.

Uzun zaman sonra CS'ye geri başlama kararı aldım ve dün indirdim ama oyunda space ile zıplarken sağ sol yapamıyorum.
Yani karakter düz zıplayıp yere iniyor ve zıplarken yön veremiyorum. Bu sorunun çözümünü de hiçbir yerde bulamadım.
Zaten zıplarken a d ile yön veremezsiniz fare ile sağa sola çevirmeniz gerekiyor.

Evet bende aynı durumla karşılaştım. Valoranttan csye geçince bunny yapamayınca aşırı garipsedim durumu. CS 1,6 da bunun için kod yazıyordu ama sanırım CS:GO da öyle bir durum yok

Zaten zıplarken a D ile yön veremezsiniz fare ile sağa sola çevirmeniz gerekiyor.

Sanırım soruyu anlamadınız. Bunny yaptığınızı düşünün ve sağa sola hareket eedemiyorsunuz sadece zıplayarak fareyi kullanıyorsunuz. Mesela Valorant'ta yapabiliyorum (CS'de de önceden yapabiliyordum) tuş atamasında falan sorun yok 510 saat oynadığım oyun şimdi niye olmuyor anlamadım.

Evet bende aynı durumla karşılaştım. Valorant'tan CS'ye geçince bunny yapamayınca aşırı garipsedim durumu. CS 1,6 da bunun için kod yazıyordu ama sanırım CS:GO'da öyle bir durum yok.

Evet bu sitede bir arkadaş daha aynı sorundan konu açmıştı ama net bir cevap alamadı.

Sanırım soruyu anlamadınız. Bunny yaptığınızı düşünün ve sağa sola hareket eedemiyorsunuz sadece zıplayarak fareyi kullanıyorsunuz. Mesela Valorant'ta yapabiliyorum (CS'de de önceden yapabiliyordum) tuş atamasında falan sorun yok 510 saat oynadığım oyun şimdi niye olmuyor anlamadım.

Evet bu sitede bir arkadaş daha aynı sorundan konu açmıştı ama net bir cevap alamadı.
CS:GO'da böyle bir komut var mı bilmiyorum ancak CS 1.6'da cl_forwardspeed ayarından kaynaklanan böyle bir sorun oluyordu. 400 yapınca düzeliyordu.

CS:GO'da böyle bir komut var mı bilmiyorum ancak CS 1.6'da cl_forwardspeed ayarından kaynaklanan böyle bir sorun oluyordu. 400 yapınca düzeliyordu.
Evet duymuştum ama yazdığımda işe yaramadı.

Normalde yapılabilecek bir ayar değil, topluluk sunucularında yetkililer tarafından yapılan veya özel oyunlarda sizin yapabileceğiniz bir ayar.
Düzelmeyen bişey o zaman. Bilen kimse de çıkmadı neyse csye başlamak yalan oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı