CS:GO hayatımı mahvetti

Her Online oyunda olan olay :D LoL, CS:GO, TF2, Valorant ve Overwatch gibi gibi oyunlar. Her türlü bir yerden sonra insanı sinir etmeye başlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek benim güven faktörüme bağlı ? Oyunun olumsuz yorumlarına gir ondan sonra konuş. Herkes bir şeyi tutmuş savunuyor ölümüne. Senin oyununa gelir hile açarım ban da yemem kudurursun sonra. Sana gelmedi diye hilesiz oyun mu olmuş oldu ? Amip olan sensin. Oyun boktan. Laglı sunucuların hepsi yabancı ülkede ve tick rate çöp hile ve rus kaynıyor oyun. Her yeri buglu. Önceden bir ton bug vardı o oyunda. Yok bomba saklama yok bomba üstündeyken 360 dönüp adam vurup hasar almama falan böyle saçma sapan bir oyun. Mekanik yok bir şey yok. Yere ateş et kurşun kafaya gitsin abi hahahhaa

Benim cs ile hiçbir geçmişim yok cs go yu birkaç defa oynadım. Cs 1.6 oynardık önceden bu kadar.
Geçmişim falan yok çıkarımda bulunup durmayın kendinizi avutmak için.
Girin oyunun olumsuz yorumlarına bakın. İnsanlar neyden yakınıyor görün
Lolün kusursuz bir oyun olduğunu hatırladım. (Steam gibi tüm oyuncuların değerlendirmerini okuyabildiğimiz bir sayfası yok ne yazık ki...) Sizde biraz Lol topluluğunda takılın oyununun olumsuz yorumlarının CS'den fazla olduğunu fark edeceksin. Teşekkür ederim iyi geceler.

Lolün kusursuz bir oyun olduğunu hatırladım. (Steam gibi tüm oyuncuların değerlendirmerini okuyabildiğimiz bir sayfası yok ne yazık ki...) Sizde biraz Lol topluluğunda takılın oyununun olumsuz yorumlarının CS'den fazla olduğunu fark edeceksin. Teşekkür ederim iyi geceler.
Oyunu bizzat oynuyorum. Hile yok lag yok . Ne anlatıyon ? Fanboyluk yapma burada. Matematiksel olarak ortada olan şeyler var yoruma dayalı olmayan
Mesela:

Sunucular. Kimin sunucusu ülkelere özel ve daha iyi ? Kimin pingi daha az? Kimde tick rate sorunu yok ? Kimin localizationu daha iyi (dil seslendirme vs )

Kimin etkinlikleri daha iyi ? (Her ülkede turnuvalar ? Stadlar , diziler , konsept çalışmaları )

Riot şamarı valveye nasıl çaktı buradan anlarsın. Her şeyi doğru ve farklı yaparak .

Dotayı geride bıraktı. Cs yi de yerle bir etti.
Ben fanboy değilim hatta riota kızdığım tek konu şampiyon dengelemesi. Onun dışında sıkıntı yok her şey tıkır tıkır işliyor. Peki cs de bu oran % kaç ?

Riot işini iyi yapıyor ilgileniyor. Adamlar sırf sonları cs gibi olmasın diye özel anti hile uygulaması geliştirdi (vanguard)
Vac dan çok daha iyi
Objektif olun ve cs nin çok çok yetersiz olduğunu. Milattan önceki grafikleri sunduğunu 20 yılda 1 güncelleme verdiğini . Hiçbir konsepti olmadığını sunucuların çöp olduğunu . Tick rate gibi saçma ayarların oynanışa engel olduğunu. Her ülkeye özel bir sunucusu olmadığını ve saçma insanlarla oynamak zorunda kaldığını ve bu sebepten ping sorunları olduğunu kabul edin. Oyun her yönden vasat ve gelişime kapalı. Bu oyunun oynanma sebebi alışkanlık ve güce tapınma. "Valve yaptıysa sağlam yapmıştır " "valveye laf söylemek düşmez" "ama adamların yaptığı oyunu dünya oynadı " akp seçmeni lafları bunlar. Valve boktan oyunlar yapan bir firma. Eskiden iyidi şuan oyunu bile yok. Half life 3 ü çıkaracak cesaretleri yok çünkü sunacak bir şeyleri yok. Milletten en dip komisyonu alıp soyuyor oyun geliştiricilerini .

Cs den fazla değil . Tamamen şampiyonlarla ilgili eleştiriler onlar hile lag vs değil. Cs çöp valorant geçti cs yi. Sonuçlar ortada. Dünyanın en çok oynanan oyunuds fortnite. Yani epic gameste sapladı valveye.

Valvenin şuan patron olması tamamen bir işin kaymağını yiyen ilk şirket olması. Bu yüzden böyle zengin. Yoksa ahım şahım bir şeyi yok. Last of us mu yapmış ? Rdr 2 gibi oyun mu yaptı ? Gta gibi açık dünya mı sunuyor ? Ne yapıyor bu adam ? İlklerden sadece o kadar.

Ayrıca oyun dengesiz bir oyun. Ak 47 ile m4 silahının fiyatı ve hasarı eşit değil. Birisi daha güçlü ve daha ucuz. Ak47 mesela :))

Bunlar overwatch yiyor sonra vac ban'a dönüşüyor. Tabii ki ezglobali savunmuyorum ama valve bu dandik hileyi bile tespit edemiyor.
Dostum adamların amacı hile engellemek değil ki zaten , izin vermek. Millet oyuna bağımlı. Banlayalım , para verip yeniden alırlar bol bol para kazanırız. Hileyi yapanlar cebini dolduruyor anlaşıyor valveyle. Paralı hileler var premium. Oyunda allaha headshot atın banı en az 1 ay sonra yersiniz . Sistem yakalayamaz. O 1 ayda adam hesabı kasıp parasını çoktan çıkarır zaten. Banlanırsa yeni hesabı alır hileye devamke. Valve ne yapıyor ? Banlananlara tekrar oyun aldırıyor cebini dolduruyor işine geliyor. Şimdi bir insan böyle haksız adaletsiz bir oyunu neden oynar ? Bak sinir oldum şimdi hile yükleyip girecem cs ye 1 dk

Yaklaşık 6 senedir oynadığım oyun ve hayatımı mahvetti. Yaklaşık 10K'lık envanterim ve yatırım yaptığım hesap ban yedi. Şimdi 2. hesap açtım onda da yaklaşık 1'k'ya yakın envanterim var sinir krizleri depresyon her şeyi yaşattı bana, bu oyuna başladığımda 12 yaşındaydım şimdi 17 yaşındayım. Hayatımdan en çok nefret ettiğim ama aynı zamanda en çok mutlu olduğum zamanlardan biriydi. Bu konuyu da içimi dökmek için açtım, umarım sorun olmaz.
Biz buna büyümek diyoruz dostum. Hangimizin 5-20 yıllık oyun deneyimi yok ki? Lakin hayat cs go dan ibaret değil. Onu geçtim oyun camiası bile cs go dan ibaret değil. Half life, source, 1.5, 1.6 ne yıllar verdik.

Bir tutkunun olması güzel, ama bu tutku sana hizmet etmeli. Sen o tutkuya değil. Hayatını hiçbir şeyin mahvetmesine izin verme. Hayat devam ediyor netice de. Cs go ve senden önceleri de vardı sonraları da var olacak.

Canını sıkma, kendine iyi bak.

Ayrıca oyun dengesiz bir oyun. Ak 47 ile m4 silahının fiyatı ve hasarı eşit değil. Birisi daha güçlü ve daha ucuz. Ak47 mesela :))

Dostum adamların amacı hile engellemek değil ki zaten , izin vermek. Millet oyuna bağımlı. Banlayalım , para verip yeniden alırlar bol bol para kazanırız. Hileyi yapanlar cebini dolduruyor anlaşıyor valveyle. Paralı hileler var premium. Oyunda allaha headshot atın banı en az 1 ay sonra yersiniz . Sistem yakalayamaz. O 1 ayda adam hesabı kasıp parasını çoktan çıkarır zaten. Banlanırsa yeni hesabı alır hileye devamke. Valve ne yapıyor ? Banlananlara tekrar oyun aldırıyor cebini dolduruyor işine geliyor. Şimdi bir insan böyle haksız adaletsiz bir oyunu neden oynar ? Bak sinir oldum şimdi hile yükleyip girecem cs ye 1 dk
Evet hocam haklısınız kendimde kullanıyorum oradan biliyorum. Şuan overwatch'te rahat rahat oynuyoruz. Ban yeme falan yok hızlı hızlı Rank atlıyoruz. Valve engellemediği sürece hileyle devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı