CS:GO HeadShot Atamama Sorunu

Bu arada belirtmek isterim, ben 5 yaşımdan beri(ki o yaşımda oyun oynamaya başladım) konsol oyuncusuyum, arada ekipman alabilirsin, ekipmanı geliştir tarzında yorumlar gördüm; fikirleriniz için teşekkürler ancak dediğim gibi en nihayetinde bir konsol oyuncusuyum. Yıllardır joystick' ile oynuyorum ve bilgisayar benim için bir yan araç. Yani PS4' ümden oynayamadığım oyunları, ki buna da CS, LOL, gibi oyunları dahil ederekten, oynamak için bilgisayar kullanıyorum. O yüzden mouse, ve klavye alışık olduğum şeyler değil, yaklaşık bir yıl kadar önce başladım bilgisayara.

Sıkıntın bundan olabilir.

İçi boş Crosshair'ler bence One tap için uygun değil ekranı çok kaplıyor ve dikkat dağıtıyor nokta her türlü daha rahat bence.

Çok safe kalıyor olabilirsiniz veya en arkadan gidiyor olabilirsiniz biraz daha agresif olarak entry fragger gibi oynayabilirsiniz.
giriş killi almada pek iyi değilim açıkçası, 1v1 savaşlarda çok iyi değilim. Zaten bu yüzden pusucu olan Lurker ve ya daha safe oynayan AWP rollerini tercih ediyorum.
Sıkıntın bundan olabilir.
olabilir.. O zaman bunlara biraz daha alışmak için ne yapmamı tavsiye edersiniz beyim ?

giriş killi almada pek iyi değilim açıkçası, 1v1 savaşlarda çok iyi değilim. Zaten bu yüzden pusucu olan Lurker ve ya daha safe oynayan AWP rollerini tercih ediyorum.

olabilir.. O zaman bunlara biraz daha alışmak için ne yapmamı tavsiye edersiniz beyim ?
Fareyi adama götürürken geç mi kalıyorsun yoksa hızlı olduğu için adamın yanına vs. nişan alıyorsun.

Misal o profesyolen oyuncuların çoğunun fps değerleri +144 fps olduğundan bunun içinde 144 Hz monitörler kullanmaktalar. Bu 144 Hz ise oyunun daha da akıcı olmasını sağlar bu sayede daha iyi aim yani nişan alırsın. Yani demem o ki 144 Hz bir monitörün veya +144 fps yoksa global olmak zor. Anca silver veya nova olursun benim gibi :D.
Bu arada biraz geç bir cevap oldu ama monitörüm 60Hz
1590057715115.png
1590057721116.png
😀

O zaman bunlara biraz daha alışmak için ne yapmamı tavsiye edersiniz beyim
Şu corona olayları bitince herhangi bir teknoloji mağzasına gidip elinize en iyi oturan mouse'yi almanızı öneririm parası neyser verin eliniz daha rahat olucağından daha iyi vuruşlar yapabilirsiniz

Şu corona olayları bitince herhangi bir teknoloji mağzasına gidip elinize en iyi oturan mouse'yi almanızı öneririm parası neyser verin eliniz daha rahat olucağından daha iyi vuruşlar yapabilirsiniz
Bakmamı tavsiye edebileceğin mouse önerin varmıdır ?

Ama dediğim gibi PS4 oyuncusu olmamdan kaynaklı, yapacağım gamer harcamalarını konsol için yaparım, o yüzden ucuz bir şeyler olursa çok sevinirim.

Fareyi adama götürürken geç kalıyorum, ve ya hızlıca öldürebilecek noktalara ateş edemiyorum.
O zaman hassasiyet ayarını 0.1 arttırarak yükselt. Kendi ayarını yakaladığın zaman zaten anlarsın. Ben 5₺'lik fare ile oynuyordum. Farkı fareye geçince ayarları yaptığımda kendi ayarımı anlıyorum ve öyle kullanıyorum.

Bakmamı tavsiye edebileceğin mouse önerin var mıdır?

Rival serilerine bakabilirsiniz bütçeniz varsa Razer DeathAdder alabilirsiniz çok rahat ve ele tam oturuyor en azından benim elime.

Geri
Yukarı