CS:GO Headshot yiyince kasıyor

corlulu

Hectopat
Yer
Отгонтэнгэр
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI A320M-A PRO
GPU: Asus RX570
CPU: AMD Ryzen 3 3200G
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz RAM
Case: Corsair iCUE 465X
Meslek
Harbiye Nazırı
CS:GO'da normalde 150 ila 300 FPS aralarında seyreden bilgisayar tüm HS'lerde değil ama bazı HS'lerde donuyor. Çat diye bir ses varya CS:GO'daki headshot sesidir bu. O ses gelince bilgisayar 1 saniyeliğine drop yiyor adamı crosa oturtturamıyorum aim fighttayken.

CS:GO'da normalde 150 ila 300 FPS aralarında seyreden bilgisayar tüm HS'lerde değil ama bazı HS'lerde donuyor. Çat diye bir ses varya CS:GO'daki headshot sesidir bu. O ses gelince bilgisayar 1 saniyeliğine drop yiyor adamı crosa oturtturamıyorum aim fighttayken.
Ayarlardan o efektin kalitesini düşürecek bir ayarı kapatın.

Sen zaten ölmüş olmuyor musun headshot yedikten sonra? Nasıl aim tuttarımıyorsun zaten ölüsün.

Sen zaten ölmüş olmuyor musun headshot yedikten sonra? Nasıl aim tuttarımıyorsun zaten ölüsün.

Kan izini silersen belki düzelir.

HS yiyince anlık olarak donuyor.

Dostum HS yiyince illaki ölüyorsun değil, örnek: Duvar arkası, glock, m4, çok uzak mesafe ak.
Veya direk her şeyi Ultra Low da oynamanızı tavsiye ediyorum.

Öyle zaten. Kenar yumuşatma ve molotofun içini görebilmek için shader ortada.

HS yiyince anlık olarak donuyor.

Dostum HS yiyince illaki ölüyorsun değil, örnek: Duvar arkası, glock, m4, çok uzak mesafe ak.

Öyle zaten. Kenar yumuşatma ve molotofun içini görebilmek için shader ortada.
Hocam çok uzak mesafe AK tek atıyor bildiğim, Dust'da mid T base'den AK ile hs yiyip tek yemiştim emin misiniz?

İnterp ratio ayarlarınızı yaptınız mı? "+graph" yazınca çıkan tabloda hs yediğiniz zaman anormal bir değer oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı