Mentalite sıkıntısı

Benim olabileceğim Max rank plat 1 zaten Gold 2'yim FACEIT'te'de Max 5 olabilirim ben sizden tavsiye isterken sen bana ego kasıyorsun boş yapıyorsun diyorsun :)?
Geri vitesin böylesi. :) Canım benim, konuda diyorsun ki mentalite sorunum olmasa her el ace atardım vs vs. Mesajların devamında ise esporcuymuş gibi oynuyorum falan dedin. Ben de fragmovie'ni haklı olarak eleştirince, çünkü fragmovie'nde sen de biliyorsun ki iyi bir vuruş yok, videoda bize tek gösterdiğin olay kill alınca çıkan simge. Ve fragmovie'yi atarken de fragmovie'de iyi oynamış gibi normalde böyle oynuyorum demişsin. Fazlasıyla kötü oynadığın durumlarda ise mentaliteni bahane etmişsin. Ben de gördüğün üzere başta tavsiye verdim, attığın fragmovie'de de bronz vuruşları olduğu için eleştirdim. Ama görüyorum ki senin eleştirilere tahammülün yok, sen buraya egonu tatmin etmeye gelmişsin tavsiye istemeye falan değil. Fragmovie'deki vuruşlarının bronz vuruşuna benzediğini söylediğimde; "Evet o yüzden platım" diyerek egon ile birlikte çemkirdin. FACEIT'te 4 level olduğunun ss'ini attın. :D Şimdi de tüm bunlar üzerine egoist bir insan olmadığını söylüyorsun. Kardeşim sen onlardansın; Valorant'ta sürekli çok iyi oynadığını iddaa eden ama bronzdan, golddan çıkamayan, çıkamayınca da sürekli bir şeyleri bahane eden, birisi eleştirince direk çemkiren yaşı küçük çocuklardansın.

Geri vitesin böylesi. :) canım benim, konuda diyorsun ki mentalite sorunum olmasa her el ace atardım vs vs. mesajların devamında ise esporcuymuş gibi oynuyorum falan dedin. Ben de Fragmovie'ni haklı olarak eleştirince, çünkü fragmovie'nde sen de biliyorsun ki iyi bir vuruş yok, videoda bize tek gösterdiğin olay kill alınca çıkan simge. Ve Fragmovie'yi atarken de Fragmovie'de iyi oynamış gibi normalde böyle oynuyorum demişsin. Fazlasıyla kötü oynadığın durumlarda ise mentaliteni bahane etmişsin. Ben de gördüğün üzere başta tavsiye verdim, attığın Fragmovie'de de bronz vuruşları olduğu için eleştirdim. Ama görüyorum ki senin eleştirilere tahammülün yok, sen buraya egonu tatmin etmeye gelmişsin tavsiye istemeye falan değil. Fragmovie'deki vuruşlarının bronz vuruşuna benzediğini söylediğimde; "evet o yüzden platım" diyerek egon ile birlikte çemkirdin. FACEIT'te 4 level olduğunun SS'ini attın. :D şimdi de tüm bunlar üzerine egoist bir insan olmadığını söylüyorsun. Kardeşim sen onlardansın; Valorant'ta sürekli çok iyi oynadığını iddia eden ama bronzdan, Gold'dan çıkamayan, çıkamayınca da sürekli bir şeyleri bahane eden, birisi eleştirince direk çemkiren yaşı küçük çocuklardansın.

🤣🤣🤣 Hocam, ne diyeceğimi bilmiyorum hayatta başarılar kolay gelsin 🤣🤣🤣

Edit: O el ace atmam her el attığım anlamına gelmiyor :D

🤣🤣🤣 Hocam, ne diyeceğimi bilmiyorum hayatta başarılar kolay gelsin 🤣🤣🤣
Bir şey diyemezsin zaten elinde koz kalmadı. Eyvallah, bir daha 6 yıl CS oynamış, sizin gibi egosu yeteneğinden büyük çocuklarla sabah akşam uğraşmış benim gibi birini gördüğünde kaç. Çünkü sizden nefret ediyoruz. Özellikle 6 yıl CS oynayıp bıraktıktan sonra Valorant'ı denemek için 3 aylığına oynadığımda denk geldim sizin gibilerine.

Bir şey diyemezsin zaten elinde koz kalmadı. Eyvallah, bir daha 6 yıl CS oynamış, sizin gibi egosu yeteneğinden büyük çocuklarla sabah akşam uğraşamış benim gibi birini gördüğünde kaç. Çünkü sizden nefret ediyoruz. Özellikle 6 yıl CS oynayıp bıraktıktan sonra Valorant'ı denemek için 3 aylığına oynadığımda denk geldim sizin gibilerine.

Hocam doğrusu ben genellikle DC'lerden preyle giriyorum ki toxic bir Insan'da değilim siz neden böyle yapıyorsunuz anlamadım, tabii doğru ya, biz küçüğüz xD.

Hocam doğrusu ben genellikle DC'lerden preyle giriyorum ki toxic bir Insan'da değilim siz neden böyle yapıyorsunuz anlamadım, tabii doğru ya, biz küçüğüz xD.
Olay senin küçük olman mı sence; bir daha böyle davranmaman için seni biraz sert bir dille uyarırken küçük bir çocuk olduğunu da göz önünde bulundurdum ve sen görüyorum ki sadece yaş mevzusuna takılmışsın. Ne anlatsak boş. Ben bir şey yapmıyorum, konuda ve mesajlarında sürekli gereksiz muhabbet yapıyorsun, egonu burada değil yaşıtlarına karşı Valorant seslisinde kasabilirsin.

Olay senin küçük olman mı sence; bir daha böyle davranmaman için seni biraz sert bir dille uyarırken küçük bir çocuk olduğunu da göz önünde bulundurdum ve sen görüyorum ki sadece yaş mevzusuna takılmışsın. Ne anlatsak boş, ben bir şey yapmıyorum konuda ve mesajlarında sürekli gereksiz muhabbet yapıyorsun, egonu burada değil yaşıtlarına karşı Valorant seslisinde kasabilirsin.

Ben söylemekten bıktım sen konuşmaktan bıkmadın kolay gelsin.

Dostum konuşurken egonu bir kenara atıp konuşmayı beceremiyorsun neyi söylemekten bıktın acaba? Tonlarca yazı yazmama rağmen bu yazdıklarımdan yaş olayı hariç hiçbir şey çıkaramamışsın. Sen değişmezsin.

Dostum seni istemiyoruz diyorsun, bende benim bir toxicliğim veya egom yok diyorum fakat dinlemiyorsun, ben buraya ego kasmaya gelseydim konuyu açıpta bakmazdım bile, ben hala daha bir yardımcı olacak bir mesaj beklerken hala egodan bahsediyorsun ¯\_(ツ)_/¯.

Dostum seni istemiyoruz diyorsun, bende benim bir toxicliğim veya egom yok diyorum fakat dinlemiyorsun, ben buraya ego kasmaya gelseydim konuyu açıp da bakmazdım bile, ben hala daha bir yardımcı olacak bir mesaj beklerken hala egodan bahsediyorsun.
Niye bahsettiğimi de söylüyorum sebepleriyle birlikte anlatıyorum ama anlamamakta ısrarcısın. Neyse büyüdükçe öğrenirsin bir şeyleri umarım.

Dostum konuşurken egonu bir kenara atıp konuşmayı beceremiyorsun neyi söylemekten bıktın acaba? Tonlarca yazı yazmama rağmen bu yazdıklarımdan yaş olayı hariç hiçbir şey çıkaramamışsın. Sen değişmezsin.
Hocam büyük ihtimal yaşıtız. Kurduğunuz cümlelerin neredeyse hepsinin altına imzamı atarım. Ben de uzun uzun yazmak istemiyorum CS'de 7200 saatim var Türklerden olabildiğince kaçıyorum veya yabancıymış gibi davranıyorum. Herkeste bir ego ve emir yağdırma ölünce bağırma çağırma. Ama bir salsan herkes global. :) Arkadaş tecrübe edinmedikçe bizim kurduğumuz cümleler boş.

Yeni konular

Geri
Yukarı