Mentalite sıkıntısı

Kardeşim her killini sıradan olsun olmasın edite koymuşsun. Editte başını çekmediğin için flick var mı vs. göremiyoruz. Böyle fragmovie mi olur? Ayrıca bu şekilde sadece kill alman iyi oynadığını ifade etmez sürekli iyi oynadığını iddia ediyorsun bronz vuruşları bunlar. Fragmovie'ye koyulacak vuruşlar değil.

Evet hocam ondan dolayı platım haklsınız.

Evet hocam ondan dolayı platım haklsınız.
:D Bu Valorant'ın küçük çocuklarının hepsi aynı ya, biri ikisi değil. Bir de Valorant oynadığını belli etmemek için konuya CS:GO oynuyorum FACEIT 4 levelim falan yazmış. Kardeşim madem Valorant oynadığından bu kadar utanıyorsun neden oynuyorsun? Bir de platım diyerek övünüyor. Banane kardeşim senin rankından, burada yalan bir rank da yazabilirsin bu fragmoviedeki vuruşların sıradan, kötü ve bronz vuruşları olduğunu değiştirmez. Bir de bronzda ace atıp buraya normalde esporcu gibi oynuyorum yazmışsın, yaşının maks 13 olduğuna yemin edebilirim. Discord'a da çağırabilirim eğer büyük olduğunu iddaa edersen. Tamam kardeşim sen normalde dünyanın en iyi ama sırf mentalite sıkıntısı yüzünden yarım yamalak ace atan profesyonel oyuncususun, FACEIT'le de alakan yok.

Son düzenleme:
:D bu Valorant'ın küçük çocuklarının hepsi aynı ya, biri ikisi değil. Bir de Valorant oynadığını belli etmemek için konuya CS:GO oynuyorum FACEIT 4 levelim falan yazmış. Kardeşim madem Valorant oynadığından bu kadar utanıyorsun neden oynuyorsun? Bir de platım diyerek övünüyor. Banane kardeşim senin rankından, burada yalan bir rank da yazabilirsin bu fragmoviedeki vuruşların sıradan, kötü ve bronz vuruşları olduğunu değiştirmez. Bir de bronzda ace atıp buraya normalde esporcu gibi oynuyorum yazmışsın, yaşının maksimum 13 olduğuna yemin edebilirim. Discord'a da çağırabilirim eğer büyük olduğunu iddia edersen. Tamam kardeşim sen normalde dünyanın en iyi ama sırf mentalite sıkıntısı yüzünden yarım yamalak ace atan profesyonel oyuncususun, FACEIT'le de alakan yok.

1628412217524.png

Ben plat ligine normal çıkmadım zaten, 5 pre oynayınca iyi oluyor, Valorant oynamaktan da utanmıyorum o sadece bir fragmovie.
Ki zaten 15 yaşındayım, oynanışım iyi fakat sorun ortada ki neden dalga geçtiğinizi anlamadım siz galiba abarttığımı düşünmüşsünüz mm rankım MG2 ki.

Dinledikten sonra 40 vurursun rahat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten dinliyorum :D

Hocam ne esporu Allah için adam akıllı okuyun şu konuyu yarım yamalak iş yapmayın.
Dostum sürekli çok iyi oynadığını iddaa ediyorsun ben de cevap olarak bunu diyorum. FACEIT'te standart seviye 6 level'dir, 7 level ve üstü ise iyi oyuncudur. Burada şimdi 3-5 maç atıp kendini birşey sanıp laga luga yapmanın lüzumu yok.

Dostum sürekli çok iyi oynadığını iddia ediyorsun ben de cevap olarak bunu diyorum. FACEIT'te standart seviye 6 Level'dir, 7 level ve üstü ise iyi oyuncudur. Burada şimdi 3-5 maç atıp kendini bir şey sanıp laga luga yapmanın lüzumu yok.

Tamam hocam haklısınız siz her zaman haklısınızdır biz küçüğüzdür siz büyüksünüzdür teşekkür ederim yanıtın için, default 6 level doğru kesinlikle sizde 10 levelsınızdır.

Tamam hocam haklısınız siz her zaman haklısınızdır biz küçüğüzdür siz büyüksünüzdür teşekkür ederim yanıtın için, default 6 level doğru kesinlikle sizde 10 levelsınızdır.
Ben 10 level olduğumu söylemedim. Mm'de global olduktan sonra FACEIT'i 7 levelde bırakıp oyunu da bıraktım geri dönmeyi düşünüyorum. Yaş konusunda da yaşının küçük olduğunu bildiğim için vurgulamak istedim. Çünkü günümüz küçük yaşlı çocuklarının hepsi aynı zihniyete sahip. Dediğimi anlamayıp "Haklısınız o yüzden platım" diyerek gereksiz ego kasman da yaşının küçük olduğunu gösteren hareketlerden yalnızca bir tanesi. Tamam kardeşim ya diyorum ya; sen dünyanın en profesyonel oyuncususun, sen FACEIT 4 levelsin, Valorant'ta platsın, eleştirilere tahammülün yok. Mentalite problemin olmasaydı radyant/FACEIT 10 level olurdun.

Benim olabileceğim Max rank plat 1 zaten Gold 2'yim FACEIT'te'de Max 5 olabilirim ben sizden tavsiye isterken sen bana ego kasıyorsun boş yapıyorsun diyorsun :)?

Yeni konular

Geri
Yukarı