CS:GO hile devri bitiyor gibi

Sadece türkler hile açmıyor yurt dışında o kadar fazla önceden açılmış hesap satılıyor ve fiyat yurt dışında çok da fazla değil.

CS:GO'da hile bitiyor demek bence yanlış olur. Oyunda Prime alıp hile kullanan embesil adam hala var. İsterseniz 10 tane rozet olsun yine kullanıyorlar.

Bende 3 gün önceye kadar hilesiz oynuyordum hile görmekten bıktım ve bir arkadaşımın önerisiyle hile yükledim bedavaya bu arada GitHub'da acayip güzel açık kaynak hileler, injectörler ve VAC bypasslar var. 2 günlük araştırma ile hilemi injectörümü ve vac bypassımı seçtim ayarlarımı yaptım miss gibi kimseye gıcık olmadan oynuyorum.

Kendi hatalarının bedelini biz ödüyoruz. Doğru dürüst hile sistemi yapsalar 250TL vermek zorunda kalmazdık.

Hata demek doğru olmaz. Valve istese piyasanın en iyi hile korumasını yapabilir.

Bende 3 gün önceye kadar hilesiz oynuyordum hile görmekten bıktım ve bir arkadaşımın önerisiyle hile yükledim bedavaya bu arada GitHub'da acayip güzel açık kaynak hileler, injectörler ve VAC bypasslar var. 2 günlük araştırma ile hilemi injectörümü ve vac bypassımı seçtim ayarlarımı yaptım miss gibi kimseye gıcık olmadan oynuyorum.

Sizin gibiler yüzünden oyun bu halde. Sizin hile açmanız bir çözüm değil, diğer insanların hakkını yiyorsunuz.

Sizin gibiler yüzünden oyun bu halde. Sizin hile açmanız bir çözüm değil, diğer insanların hakkını yiyorsunuz.

Doğru düzgün FPS'le oynayabldiğim tek oyun CS birkaç hileci yüzünden tek oyunumdan olamam tek çözüm hile açmak oyun benim yüzünden değil valve yüzünden bu halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı