CS:GO hile devri bitiyor gibi

Sizin gibiler yüzünden oyun bu halde. Sizin hile açmanız bir çözüm değil, diğer insanların hakkını yiyorsunuz.
Peki sayın hocam madem hile açmak çözüm değil çözümü 250 liralardada arayamayacağımıza göre ne öneriyorsunuz çok merak ettim işin doğrusu. Daha dün non-prime yoldaş girdim. Karşıma 2 tane mevlana geldi. Tekrardan soruyorum sizin çözümünüz nedir?

Peki sayın hocam madem hile açmak çözüm değil çözümü 250 liralardada arayamayacağımıza göre ne öneriyorsunuz çok merak ettim işin doğrusu. Daha dün non-prime yoldaş girdim. Karşıma 2 tane mevlana geldi. Tekrardan soruyorum sizin çözümünüz nedir?

Ücretsiz çok oyunculu bir oyun oynuyorsanız hile vb. türde şeyler görmeniz çok normal. Sizde hile açarak çözüm sağlayamazsınız aksine oyunun kitlesini daha berbat bir hale getirirsiniz. Daha az hile istiyorsanız FACEIT'e geçebilir veya Prime satın alabilirsiniz. Ben hileleri tamamen engelleyebileceğinizi söylemiyorum zaten ki mümkün değil. Durum bütün ücretsiz oyunlar için geçerlidir.

Daha az hile istiyorsanız Prime satın alabilirsiniz.

250 TL vereceğim ve hilelerin maksimum yüzde 20'si azalacak sizce buna 250 TL değer mi?
Hile tek çözüm!

Ücretsiz çok oyunculu bir oyun oynuyorsanız hile vb. türde şeyler görmeniz çok normal. Sizde hile açarak çözüm sağlayamazsınız aksine oyunun kitlesini daha berbat bir hale getirirsiniz.

Valorant'a neden CS'nin yarısı kadar hile var çünkü adamların hile koruma sistemi güzel CS de iyi bir hile koruma sistemi yapsa bende zorlamam hile az ise şimdi de o zaman Valorant oynayın diyeceksiniz o özel güçler falan karışık geliyor CS daha iyi bence.

Geri
Yukarı