CS:GO hile kullanımı ban yedirir mi?

Cevabı burada sanırım.

Bilgi için çok teşekkürler bilgisayarıma direk format attım olaydan sonra, hileyi bilgisayarımdan tamamen çıkarttığımı düşünüyorum ancak steam ile bir sıkıntı yaşanır mı şüpheliyim

Reportlandığını sanmıyorum sadece 1 maç oynamış ve maçı baştan sona izledim hile ile bile oynayamamış oyunu ve kaybetmiş :) ama steam bunları not alıyor diye biliyorum steam ile iletişimede geçtim her şeyi açık açık söyledim ama ban yer miyim bu konu beni çok endişelendiriyor

Normal olarak bana önyargılı yaklaşıyorsunuz ancak durum bundan ibaret olayı steam ilede paylaştım yazılı mesajları size iletebilirim bilakis hile açıp oynasam kendi hesabımdan neden açayım o kadar emek vermişim :( hile ile oyun oynamam hayatımda sadece 1 kere mt2 de hile kullandım ondanda nasibimi aldım birdaha asla kullanmam. Yorumlarınız için teşekkürler

Hile ile oyun oynayan biri asla değilim. Hile ile oynayan biriylede asla oyun oynamam ancak olan oldu ve kontrolüm dışında oldu, steam ile olayı olduğu gibi anlattım ancak vac yersem bu durum beni çok üzer

Peki bu kesin mi? Benim bildiğim kadarıyla anlık olarak ban atıyor veya ileride hile yazılımı çökerse kullanan herkese ban atıyor.

Hile ile bile oyunu oynayamamış oyunu baştan sona kadar izledim hile kullandığını bilmesem kesinlikle hile demezsiniz. Oyun adam vurma çok düşük vs vs ancak bunlar kayıt altına alınıyor ve kodlar patlayınca vac ban atılıyor diye biliyorum

Teşekkürler ben sorunu steam ile çözeceğimden eminim :)

Hocam kardeşim öyle bir oynamış ki oyunu kolsuzluğun zirvesini yapmış, sadece wh açmış ve çok az kill almış ancak steam vac sistemi bunu tespit edip bana ban atar mı? Hilenin kaliteli olduğunu şu ana kadar kimseye ban atmadığını söylüyor ama ben biraz şüpheliyim ileride bir gün bu hileyi kullandım diye ban yer miyim? Bilemedim ancak olsyı olduğu gibi steam ile paylaştım sorun olmayacağını düşünüyorum

Umarım öyle birşey olmaz :( steam ile iletişime geçtim olayı aynen anlattım umarım anlayış ile karşılarlar

Benim suçum olmadığı halde ve over vac a düşmediğimi bildiğim halde hesabım güzelce çalışırken neden steama hu konuyu dile getiriyim ve neden ban yiyorum emek var burda. 10 maçtan 9u hile gelen bir oyuna yıllarca emek vermişim ben, neden ben yargılanıyorum ?

Steam ile bu durum hakkında iletişime geçtim. Acaba düzeltme gibi bir şansım var mı? Olayı olduğu gibi anlattım

Steama bu durumu anlattım acaba bu durumdan kurtulma şansım var mı
VAC sistemi hilenizi kullanırken tespit ettiyse bandan kaçamazsınız. Steame bu durumdan bahsettiyseniz durum daha kötü olabilir ban yemeyecekken ban yiyecek duruma gelmiş olabilirsiniz. VAC ban yerseniz kalıcıdır ne kadar yalvarsanız da kaldırmıyor Valve, Steam destekte bunu söylüyor zaten ''Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız'' falan filan incelemeye alabiliriz diyorlar Overwatch'e bir ihtimal (düşük ihtimal) tekrar düşüyorsunuz tekrar yargılanıyorsunuz diye biliyorum eğer bu ban VAC ise hiç bir şekilde kaldıramıyorsunuz.

Steam'e anlattıysan kardeşim açmış gibi bir bahaneye kanmaz yapıştırır VAC ban. Geçmiş olsun.
Steam çok güzel karşıladı şuan hesabınızda bir kısıtlama görünmüyor ancak overvaca düşmüşse bu durumda birşey yapamayız diyorlar, sanırım ilerleyen dönemde bir sorun olmayacaktır çünkü overvaça düşme ihtimalim yok diye düşünüyorum. Düşsem bile kimse bu oynayışa hile demez yani
VAC sistemi hilenizi kullanırken tespit ettiyse bandan kaçamazsınız. Steame bu durumdan bahsettiyseniz durum daha kötü olabilir ban yemeyecekken ban yiyecek duruma gelmiş olabilirsiniz. VAC ban yerseniz kalıcıdır ne kadar yalvarsanız da kaldırmıyor Valve, Steam destekte bunu söylüyor zaten ''Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız'' falan filan incelemeye alabiliriz diyorlar Overwatch'e bir ihtimal (düşük ihtimal) tekrar düşüyorsunuz tekrar yargılanıyorsunuz diye biliyorum eğer bu ban VAC ise hiç bir şekilde kaldıramıyorsunuz
Sanırım sorunu hallettim steam hesabınızla ilgili bir kısıtlama yoktur dedi overvac a düşüp ban yerseniz bunu kaldıramayız ancak şuan hesabınız bir sorun teşkil etmiyor dedi sanırım ilerdede bir problem yaşanmaz

Hocam böyle kardeşim açmış kullanmış gibi boş edebiyat yapmanıza gerek yok. Açtınız kullandınız, şimdi de ban yemekten korkuyorsunuz. Kullandığınız hileden VAC yemeyen birini görmedim. İleride VAC dalgasında hesabınız ban yiyebilir. Belli ettiyseniz overwatch yiyebilirsiniz de ama düşük bir olasılık. Muhtemelen bir kaç ay sonra hesabınız VAC yiyecek.
konu bir tık zorlıycak ama ben zamanında ezglobal kullandım ban yemedim 2 yıl oldu

Steam çok güzel karşıladı şu an hesabınızda bir kısıtlama görünmüyor ancak overvaca düşmüşse bu durumda bir şey yapamayız diyorlar, sanırım ilerleyen dönemde bir sorun olmayacaktır çünkü overvaça düşme ihtimalim yok diye düşünüyorum. Düşsem bile kimse bu oynayışa hile demez yani.

Sanırım sorunu hallettim Steam hesabınızla ilgili bir kısıtlama yoktur dedi overvac a düşüp ban yerseniz bunu kaldıramayız ancak şu an hesabınız bir sorun teşkil etmiyor dedi sanırım ilerdede bir problem yaşanmaz.

Merhaba şu an aynı durumdayı ban yediniz mi? Bende 1 ay önce açıp kapattım sonra korkup 1 maç bile oynamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı