CS:GO Hile kullanımı sonrası Rust'da da VAC BAN yemek

umutfbumut1

Decapat
Bundan 1 ay önce CS:GO'da hile satın alıp kullandım ve 2 hafta hile kullanımından sonra VAC yedim, buraya kadar her şey normal evet ama işin tuhaf tarafı ben bu hile programını silmeme ragmen sanırım hala arka planda çalışıyor, Rust oyununu bilen vardır elbette içinizde, geçen günlerde Rust'a başlıyım dedim ve bu oyunda herhangi bir yazılım ya da hile kullanmadım ama Rust'da VAC yedim. Benim de aklıma daha önce kullandıgım hile programının arka planda hala aktif oldugu geldi, görev yöneticisine bakıyorum her şey normal, saçma sapan ya da garip bir şey çalışmıyor gibi gözüküyor, bu konu hakkında saglam bir antivirüs programı işe yarar mı?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 59
  • 3.PNG
    3.PNG
    13,2 KB · Görüntüleme: 65
  • 4.PNG
    4.PNG
    13,1 KB · Görüntüleme: 56
  • 5.PNG
    5.PNG
    14,1 KB · Görüntüleme: 50
  • 6.PNG
    6.PNG
    15,2 KB · Görüntüleme: 56
  • 22.PNG
    22.PNG
    14,7 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 1 ay önce CS:GO'da hile satın alıp kullandım ve 2 hafta hile kullanımından sonra VAC yedim, buraya kadar her şey normal evet ama işin tuhaf tarafı ben bu hile programını silmeme ragmen sanırım hala arka planda çalışıyor, Rust oyununu bilen vardır elbette içinizde, geçen günlerde Rust'a başlıyım dedim ve bu oyunda herhangi bir yazılım ya da hile kullanmadım ama Rust'da VAC yedim. Benim de aklıma daha önce kullandıgım hile programının arka planda hala aktif oldugu geldi, görev yöneticisine bakıyorum her şey normal, saçma sapan ya da garip bir şey çalışmıyor gibi gözüküyor, bu konu hakkında saglam bir antivirüs programı işe yarar mı?
İyi olmuş. Umarım bütün oyunlardan vac ban yersin.

Bu konu Technopat sosyalden kaldırılmalı bence.

Torrent oyunlar için desteğe nasıl izin verilmiyor ise hilelere de izin verilmemeli!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı