CS:GO internet kafede hile açmadan VAC ban yedim

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
Merhaba arkadaşlar, bugün internet kafeye gittim ve Steam'ime giriş yaptım CS:GO girdim ve VAC ban yedim acayip saçma şekilde 2.000 saatlik hesap gitti. Sonrasında yeni hesap açıp yine girdiğimde ban yedim. İnternet kafedeki bilgisayara CS:GO'dan HWID(anakart banı) ban atılmış. Bunu nasıl kaldırabılırım var mı bilen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam desteğe ticket atman lazım.

Merhaba arkadaşlar, bugün internet kafeye gittim ve Steam'ime giriş yaptım CS:GO girdim ve VAC ban yedim acayip saçma şekilde 2.000 saatlik hesap gitti. Sonrasında yeni hesap açıp yine girdiğimde ban yedim. İnternet kafedeki bilgisayara CS:GO'dan HWID(anakart banı) ban atılmış. Bunu nasıl kaldırabılırım var mı bilen?
Hocam üzülerek söylüyorum ki malesef VAC ban hiçbir şekilde kaldırılamaz.

CS: GO'da HWID banı diye bir şey yok. Buna ek olarak Valve açık bir şekilde giriş yaptığınız bilgisayarın güvenilir olup olmadığından emim olur diyor.

çalıntı kart denemiştim destek açmıştım özür dilerim diye adamlar bir kerelik istisna yaptım ve açıyorum banını diye bir cümle kurmuştu.

Konu ile zerre kadar alakası bulunmamakla birlikte, çalıntı kart kullanımını affetiklerini hiç sanmıyorum. Aksini ispatlamak isterseniz destek tarafından gönderilen mesajı paylaşabilirsiniz.

Kaldı ki yasaklama haklı yere verildiyse kaldırılma ya da affedilme gibi bir durum olmayacak. Yok öyle bir şey.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı