CS:GO Hile kullanımı sonrası Rust'da da VAC BAN yemek

Ben şimdi bu elemana gereken yardımı sağlayacak uzunca bir mesaj yazardım ama Technopat yönetimi derhal haksızlığa dur diyerek bana gerekeni yapıcaktır o yüzden ben yardımcı olmayayım..

''Torrent'' oyun hakkında konu olsa direkt konu kilit ama hileye gelince konuya bir şey olmuyor. Bravo yönetim.
Kardeşim adam hile nasıl kullanılır demiyor nasıl silinir onu soruyor gayet normal. Adam yemiş yiyeceği kadar ceza çözüm sunamayacaksanız ifade atın konuya mesaj yazmak zorunda değilsiniz.

Kardeşim adam hile nasıl kullanılır demiyor nasıl silinir onu soruyor gayet normal. Adam yemiş yiyeceği kadar ceza çözüm sunamayacaksanız ifade atın konuya mesaj yazmak zorunda değilsiniz.
Bu saatten sonra çözüm sunsak ne olur sunmasak ne olur kardeşim? Kendin yazmışsın yemiş yiyeceğini diye.

Arkadaşlar buraya hileyi kullanmaya değil, kaldırmaya gelmiş. Hile konusu olsa zaten onaylanmazdı. Daha fazla gereksiz mesaj yazmayın. Eğer yardım etmeyecekseniz, gereksiz mesajlarla doldurmayın. Düşünceleriniz olabilir, normaldir. Ancak burada ya soruna yardım edin ya da boşuna uzatmayın.

Hilelerden herkes muzdarip. Onları eleştirecekseniz konu açabilirsiniz. Yeri burası değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı