CS:GO haksız ban

@Stack Beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok dediğimiz gibi. Haksızsa zaten kaldırırlar banı.

Her şeyi sorgulamak zorunda mısınız akşama doğru atacağım. Ayrıca bu hesapta 7 Level olduğumu söylemedim :D.başka hesapta 7 Level'im ayrıca maçlar nasıl hile miyim?:D
Faceit 7 level olmadığına yemin edebilirim. Aimin gerçekten aşırı kötü diğer arkadaşlar da demoyu izleyebilir. Dediğim gibi silver 1 ile kapışırsın en fazla. Bot da denebilir. Faceit'te 7 levelim diyorsun ya bir de işte orası fazlasıyla trajikomik :D

FACEIT 7 Level olmadığına yemin edebilirim. Aimin gerçekten aşırı kötü diğer arkadaşlar da demoyu izleyebilir. Dediğim gibi Silver 1 ile kapışırsın en fazla. Bot da denebilir. FACEIT'te 7 Level'im diyorsun ya bir de işte orası fazlasıyla trajikomik :D

Evet aimim aşırı kötü. Kaybettiğimiz maçları troll oynuyoruz. Kazandığımız maçları izleyerek görebilirsin aimimi :D.ayrıca 7 Level olmakta bir şey yok 8 Level olmuşluğum da var.

Benim hesap VAC BAN yedikten 2 ay sonra kaldırıldı. Buradaki arkadaşlar hile yapmışsındır pis hileci diye o kadar laf yaptılar ama şu an hesabımı gayet temiz bir şekilde kullanıyorum.
Bu arada maçlarından 5 numaralı oyunu izledim ve hile olduğuna kanaat getirdim. Aimbot yok, zaten aimin silver 1 aiminden de berbat. Tabiri caizse aptal gibi oynuyorsun sanırım hileni belli etmemeye çalışıyorsun. Oyunundaki şüpheli hareketlerinden birini örnek vermek gerekirse, A site'a oturuyorsun, ninja geçmemesine rağmen ninjaya ısrarla cross koyuyorsun. Shorttaki adamı duymamana rağmen frag grenadeyi saçma zamanlama ile atıyorsun. Adamı görmemene rağmen sıkarak tepki veriyorsun. Adamların çıkacağı yerlere cross koymakta da oldukça yeteneksizsin. Keşke azıcık yeteneğin olsaydı da adamlara aimi doğrultabilseydin. Sana bir de aimbot lazım, wallhack ile yapamıyorsun maalesef. Moderatör arkadaşlar konuyu kilitlerse sevinirim. Maçı siz de izleyebilirsiniz ayrıca. %.100 hile.
Kolsuz ve wallhack kullanıyor. İzledim hızlıca. Hileyi bile başarılı kullanamıyor.

Son düzenleme:
Benim hesap VAC ban yedikten 2 ay sonra kaldırıldı. Buradaki arkadaşlar hile yapmışsındır pis hileci diye o kadar laf yaptılar ama şu an hesabımı gayet temiz bir şekilde kullanıyorum.

Kolsuz ve wallhack kullanıyor. İzledim hızlıca. Hileyi bile başarılı kullanamıyor.

Maçıma gelenler sizsiniz herhal de rep rep rep. Hile olsa troll olan maçları bile vermezdim.

Maçıma gelenler sizsiniz herhal de rep rep rep. Hile olsa troll olan maçları bile vermezdim.
Mesajımı okumadın sanırım, aynı mesajı tekrar yazıyorum. İlk olarak çöp bir oyuncusun, silver 1 ile bile kapışamazsın o derece. Kim sana neden report yazsın bu bir, ikinci olarak ise eski mesajımı yapıştırarak cevap vereyim.
Bu arada maçlarından 5 numaralı oyunu izledim ve hile olduğuna kanaat getirdim. Aimbot yok, zaten aimin silver 1 aiminden de berbat. Tabiri caizse aptal gibi oynuyorsun sanırım hileni belli etmemeye çalışıyorsun. Oyunundaki şüpheli hareketlerinden birini örnek vermek gerekirse, A site'a oturuyorsun, ninja geçmemesine rağmen ninjaya ısrarla cross koyuyorsun. Shorttaki adamı duymamana rağmen frag grenadeyi saçma zamanlama ile atıyorsun. Adamı görmemene rağmen sıkarak tepki veriyorsun. Adamların çıkacağı yerlere cross koymakta da oldukça yeteneksizsin. Keşke azıcık yeteneğin olsaydı da adamlara aimi doğrultabilseydin. Sana bir de aimbot lazım, wallhack ile yapamıyorsun maalesef. Moderatör arkadaşlar konuyu kilitlerse sevinirim. Maçı siz de izleyebilirsiniz ayrıca. %.100 hile.

Yeni konular

Geri
Yukarı