CS:GO hile satışı ve reklamı yapan YouTuber nereye şikayet edilir?

bertony

Hectopat

CS:GO hile reklamı yapıyor ve YouTube hesabı onaylı, son derece dikkatle montajlar yapılmış ve üzerine düşünülmüş bir sistem.
Yasa dışı olarak hilenin reklamını ve propagandasını yapıyor ve bu beni son derece rahatsız ediyor.
Ben bunu nasıl şikayet edebilirim?
Bugün rekabetçi oyunumda bu YouTuber'ın hilesini kullanan birisi CS de son derece rahat biçimde yarım saatimi felç etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bu arkadaş mı? İnternet üzerinde binlerce YouTuber dolu CS GO'yu hile ile oynayarak hilelerin reklamı yapan. Bunun önünü kesemezesiniz, zaten yasak olsa yüzbinlerce sırf CS GO hile tanıtımları yapan yabancı kanallar kapatılırdı.

Şimdi bundan ceza yemek istemiyorum ama reality cheats diye bir site var. Virüslü hileler dolu. Bende onları şikayet etmek istiyorum. Onlar yüzünden Valorant hile doldu.

Sadece bu arkadaş mı? İnternet üzerinde binlerce YouTuber dolu CS:GO'yu hile ile oynayarak hilelerin reklamı yapan. Bunun önünü kesemezesiniz, zaten yasak olsa yüzbinlerce sırf CS:GO hile tanıtımları yapan yabancı kanallar kapatılırdı.

Ben başka reklamını göremedim profesyonel biçimde yapan. Sizin bildiğinizde varsa buraya ekleyiniz. Belki birileri çıkar ve bu hilecilere gerekeni yapar. Ayrıca bir hile tanıtımını yapan bir kanalın yasaklanmaması onun yasal olduğu anlamına gelmez. Bu nasıl bir mantık? Hilecileri mi savunuyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı