CS GO Hilecileri

Karınca sürüsü gibi bitmediler bir türlü.

Steam'dan oynandığı halde hile nasıl kullanabiliyorlar onu soruyorum. Steam'dan giriş yapan biri otomatikman temizdir diye biliyordum ben.

Steam'dan oynandığı halde hile nasıl kullanabiliyorlar onu soruyorum. Steam'dan giriş yapan biri otomatikman temizdir diye biliyordum ben.

Steam üzerinde hile yapamayacağın oyun yok. Hiç bir sistem hileleri engelleyemez ama Steam bunları kısa sürede tespit edip kalıcı olarak banlamak ta iyi iş yapıyor. Bazen kurunun yanında yaşta yanıyor yada bazı hileciler uzun süre yakalanmadan devam ediyor olsa da sistem işliyor.

Bu sistem ile ilgili tek sıkıntı hileyi yapan kişi ban yedikten sonra yeni bir hesap açıp 20 TL'ye CS:GO alabiliyor. Bu ve bunun gibi oyunların fiyatları çok daha fazla olmalı yada IP ban vermeleri gerekiyor.

Evet haklısın. Dereceli maçlarda profilerinde 10-20 saat arası oynamış adamlar dmg, le, lem seviyelerinde oynuyorlar. Smurf olduklarını iddia ediyorlar ancak oyunu kaybetmeye 1 veya 2 raund kala döne döne ateş etmeye başlıyorlar. Daha adamı görmeden kafana yiyorsun mermiyi. :D

Nereye iş yapıyormuş vac. Yan hesabımda test için kullaniyorum hem de açık açık sisten duvardan vurarak. 2 senedir ban yemedi hesap.

Ama iş yapan sunucular var. Esea ve faceit gibi. Ozellikle eseanin hile korumasi muhtesemdir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı