CS:GO Rank Hilecileri

alperdrms

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Dijital baskı operatörü
Arkadaşlar bu nasıl olabiliyor bilmiyorum. Yani nasıl böyle bir açık olabilir? İlk defa yaşadım ve bu ara çok olmaya başladı.

Rankım MGE; lobide öyle beklerken, lobiye 2 LEM 2 Supreme geldi.
Oo dedim, iyi rank atlarız falan, oyun başladı öyle öyle ısınma geçti Tab'a bastım bir baktım adamlar Silver 2 Silver 3, ilk başta bug falan sandım. Silver gözüküyor ranklar dedim. Baktım gülüyorlar, kahkaha atıyorlar. Rank hilesi yaptık falan dediler. Küfür ettim, disconnect çektim ve çıktım gittim. Yani bu kadar savunmasız olamaz bir oyun. Ne hale getirmişler güzelim oyunu.

Umarım yiyorlardır... az önce adam lobide rankını değiştirip duruyordu aklıma gelmişken konusunu açıyım dedim.

Umarım yiyorlardır... az önce adam lobide rankını değiştirip duruyordu aklıma gelmişken konusunu açıyım dedim.
Bende skin alan birisiydim alış verişini yapıyordum en son ow den ban yedim anlamsızca bu büyük bi ban dalgası olmustu o zaman bir daha acılmadı konu ile alakası yok ama siz skin gönül rahatlıgı ile alabiliyor musunuz ?

Şimdi şöyle düşün. VAC sitemi senin bilgisayarına yüklediğin bütün dosyaları tarar. Ccleaner yükle, bilgisayarına. VAC Hatası verecek. Taradığını göreceksin. VAC sistemi arkaplanda çalışıyor. Şimdi diyelim ki bu adamlar BAN yemiyor. Sen bu hileyi kullanabilir misin ? Hayır. Neden ? VAC yerim diye düşünürsün. Bu adamlar bunu düşünmeden yapıyorlar, oyunu oynayanlara zehir edip, istedikleri gibi eğlenmek için. Sonucunda VAC profilinde görünecek.

Hileden tam anlamıyla korunan bir oyun bulmanız teknik açıdan imkansız bunu anlamanız gerekiyor. Bu bir hata yada yetersizlik olayı değil. Elbetteki belli başlı oyunlar bazı oyunlara göre daha iyi hileye karşı koruma ve cezalandırma politikası yürütüyor olabilir lakin günün sonunda hileyi engellemek mümkün değil. Bu yüzden herhangi bir oyunda bir hileci gördüğünüz zaman bunun normal bir şey olduğunu kabul ederseniz daha rahat edersiniz.

Bir ara protesto için lobinize 2-3 bot giriyordu ve rütbeleri her zaman değişiyordu. Sanırsam açık çoktan beri vardı sadece internete yayılmamıştı.

Keyif amaçlı bile hile açıp oynayan insanlar var. CS:GO benim için biteli 3 se e oldu. 3 senedir ne oynarım ne de indiririm. 1.000 saat oynadığım oyunda neler gördüm ben. Maziye bakıyorum da vay beee diyorum. Ne hale geldi. 1.6 oynayın. Çoluk çocuk yok. Yaş olarak değil, zeka olarak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı