CS:GO hileden geçilmiyor?

Arkadaşlar oyun hileden geçilmiyor. Dün sabah 6'da rekabetçi girim dedim. Oyuna girdim. Karşı takım Full Türk ve hile yok hiçbirinde. Bizim takımda Full Türk. Oyuna girmeden önce beni davet eden takımda 3 kişi Prime'di. Birtek ben (17 level) ve hileci (7 level) Prime değildik. Maç başladı. Bizim takımdaki 7 level olan hilecinin wallhack olmasından şüphelendim çünkü adam awp ile sürekli duvarlara aim koyma bazen legit oynama. Bazen aimbot u da açıyordu. 7 level olan hileci maçın ortasında kusura bakmayın bende wallhack var diye yazdı. Bende VAC yemiyor musun diye yazdım. Cevap vermedi. Sonuç olarak karşı takımı 16-6 yendik. Karşı takım hileciyi raportladı. Bugün adamın hesabına baktığımda VAC kaydı yok Steam profilinde. Bu nasıl iş? Oyunun suyu çıktı artık keşke yeniden ücretli olsa. Keşke gabe VAC ban vereceğine IP ban veya harddisk ban falan atsa. Ben şu an 17 levelim. 21 level Prime yapmak için ölüm maçı giriyorum genellikle. Hile sıklığını nasıl azaltabilirim? Başka bir forumda yazdığımda bazı adamlar övgü satın alın demişlerdi. Sizce övgü satın almak hileyle karşılaşma oranını düşürür mü? Not: ESEA ya da Faceit gibi yerleri önermeyin çünkü rekabetçide acemiyim rankım yok.
Hocam ben az da olsa ZULA oynuyorum zula bile bu konulardda cs den daha iyi bir yol almiş bence bunun sebebi hile açan sitelere dava açması cs go da HWID banı getirirse belki biraz daha azalma olur

Yeni konular

Geri
Yukarı