CS:GO Hileler yüzünden rütbe düşmek

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık bıktım nova 3 rankına size yemin ediyorum en az 4 defa çıkmışımdır ama hepsinde hile yüzünden nova 2'ye düştüm ve bu gerçekten sinir bozucu bir şey.
Arkadaşlarım ile maç giriyorum bizden kimse de hile olmuyor rastgele gelen 1 kişi oluyor ama hiç oynayamıyor bizde aldırış etmiyoruz, daha sonra o maçı kazanınca aradan birkaç saat geçiyor ve o maçın silindiğini görüyorum, rank atladıysam rankım gidiyor, rütbe atladıysam rütbe gidiyor, kazandığım TP'ler gidiyor. Ben bunu yaşamaktan bıktım. Az önce girdiğim bir maçta maçı 5-0 kazanırken karşı takım hile açtı ve maçı kaybettik ama Valve bu hilecileri banladığında bizim maçımız neden silinmiyor veya düştüğüm rank neden telafi edilmiyor. Artık gerçekten bıktım oyuna giriyorum maçı kazanıyoruz hem de 8-3 falan oluyor bayağı oynuyoruz sonra karşı takım açıyor hileyi ve maçı kaybediyoruz ve bunun herhangi bir telafisi de söz konusu olmuyor. Hadi telafiyi geçtim bana neden böyle güven faktörü düşük insanlar, oynamayı bilmeyen hileciler denk geliyor anlamıyorum. Buna bir çözüm bulabilir miyiz? Ve ben rankımı geri alabilir miyim? Artık gerçekten fenalık geldi bunaldım, oyundan herhangi bir zevk alamıyorum.

"Buna bir çözüm bulabilir miyiz? Ve ben rankımı geri alabilir miyim? Artık gerçekten fenalık geldi bunaldım, oyundan herhangi bir zevk alamıyorum."

Maalesef hayır, bunun bir çözümü yok. Artık seçkinde bile hile geliyor.

Aynı durumu defalarca yaşadım özellikle son 3 haftadır oyunda her 5 maçtan 4 ü nde kesin hile var. legit oynayan adamlar belli olmuyor sanıyo. Şuan bug var faceit veya mm full hile ki faceit denen şeyde faceit in yakalamayıp vac ın yakaladığına bizzat şahit oldum maçın ortasında. Ne kadar sevsemde ben bıraktım. Valoranta da alışmaya başladım zaten

Trust factorunuz düşmüş olabilir. Saatinizde az olunca ve Nova 3 olunca karşıdakiler kesin hiledir diye reportladıysa.

Trust factorunuz düşmüş olabilir. Saatinizde az olunca ve nova 3 olunca karşıdakiler kesin hiledir diye reportladıysa.

Bu sıralar yeni bir düzene geçtim, yeni mouse aldım ve oyunlarda elimi ısındırmadan fazla oynamıyorum. 1 ay önceki halimden daha iyi oynuyorum, daha fazla adam vurup daha güzel vuruşlar, HSler sergiliyorum ve bunlara arkadaşlarım da şahitler. Ve evet hile olmayan maçlarda güzel bir performans sergiliyordum hatta ace atmıştım ve güzel HSler atıyordum sonra karşı takım bana küfür etmeye ve reportlamaya başladı ve bu en az 5, 6 hatta 8 maç da yaşandı.
Kendini biraz daha geliştirmek adına, Faceit Premium almanı öneririm. Sadece Faceit CS:GO alabilirsin. Aylık 41 TL, hile oranı çok az.

Faceit'de oynamak beni fazla sarmıyor denemiştim ama beni sarmamıştı ve oynamamıştım.
Övgü Boost satanlar falan var. Satın alsam işe yarar mı?
Trust factorumu yükseltir mi?

Arkadaşlar artık bıktım nova 3 rankına size yemin ediyorum en az 4 defa çıkmışımdır ama hepsinde hile yüzünden nova 2'ye düştüm ve bu gerçekten sinir bozucu bir şey.
Arkadaşlarım ile maç giriyorum bizden kimse de hile olmuyor rastgele gelen 1 kişi oluyor ama hiç oynayamıyor bizde aldırış etmiyoruz, daha sonra o maçı kazanınca aradan birkaç saat geçiyor ve o maçın silindiğini görüyorum, rank atladıysam rankım gidiyor, rütbe atladıysam rütbe gidiyor, kazandığım TP'ler gidiyor. Ben bunu yaşamaktan bıktım. Az önce girdiğim bir maçta maçı 5-0 kazanırken karşı takım hile açtı ve maçı kaybettik ama Valve bu hilecileri banladığında bizim maçımız neden silinmiyor veya düştüğüm rank neden telafi edilmiyor. Artık gerçekten bıktım oyuna giriyorum maçı kazanıyoruz hem de 8-3 falan oluyor bayağı oynuyoruz sonra karşı takım açıyor hileyi ve maçı kaybediyoruz ve bunun herhangi bir telafisi de söz konusu olmuyor. Hadi telafiyi geçtim bana neden böyle güven faktörü düşük insanlar, oynamayı bilmeyen hileciler denk geliyor anlamıyorum. Buna bir çözüm bulabilir miyiz? Ve ben rankımı geri alabilir miyim? Artık gerçekten fenalık geldi bunaldım, oyundan herhangi bir zevk alamıyorum.
CSGO yu bırakıp Valorant'a geçtim. Kafam rahat fakat arkadaş sayım az.

Geri
Yukarı