CS:GO Hileler yüzünden rütbe düşmek

1. oyuna gırecegın arkadaslarının hesaplarıda en az senın hesabına kadar onemlı

a. seckın hesaba sahıpsen oyuna gırecegın arkadaslarınında seckın hesap olması onemlı
b. senın kac saatın var bılemıyorum ama yıne en az senın aynı saatlerde oynamıs arkadaslarınla oyuna gırmenı tavsıye edebılırım
c. kendı hesabında sadakat rozeti mevcut ıse ( oyunun paralı olması gerekıyor bıldıgım kadarıyla ) bu rozete sahıp olan arkadaslarınla oyuna gırmenı tavsıye ederım.
d. kesınlıkle yenı hesaplarla ve sadakat rozetı olmayan ınsanlarla oyuna gırme.
e. guven faktoru senınkınden dusuk olan arkadaslarla oyuna gırmemenı tavsıye ederım.

2. yukardakı maddelere dıkkat ettıkten sonra steam hesabında satınalma hareketlerı olması onemlı yada ufakta olsa bır mıktar para 1 tl vs

3. 1. maddede belırttıgım ozellıklere uygun oyun arkadasların yok ıse ve rank kasmak ıstıyorsan kabul edılebılır pıng degerını 25 yapıp solo olarak oyuna gırmenı tavsıye edıyorum. Fakat bu durumda trol yapanlar yada oyunu cıddıye almayarak oynayanlar gelebılıyor.

mm oynamak ıstıyorsan yukarıdakı yazdıklarıma dıkkat etmenı tavsıye ederım. bunlar hıle gelmeme garantısı vermıyor ama sahsen bende hılelerden bıktıgım ıcın bu durumlara dıkkat etmeye calısıyorum. hernekadar solo oynadıgımda yabancıların gelmesı bıraz sıkıntı olsada hıle gelme durumu en azında %70 dustu dıyebılırım. ayrca bu sekılde gırdıgın takımına gelen arkadaslarının hesaplarını ıncelemenı ve bu krıterlere uyan arkadaslar oldugunda arkadas lıstene eklemenı tavsıye ederım. bunu oynadıgında oyunda hıle olmadıgını dusundugun maclardakı takım arkadaslarından secmenı tavsıye edıyorum. cunku eger senın takımında hıle var ıse karsı takıma hıle gelecegı kesın bır durum.

ayrıca oyunda FPS - PING degerlerınde cok onemlı sen 70-90-100 pıng ıle oynuyorsan karsı takım 20-30-40 pıng ıle oynuyorsa ve fps senden yuksek ıse 1vs 1 catısmalarda kaybetme ıhtımalın yukselıyor.

burda oyunda en onemlı olan durum ıse senın oyunda kendını ne kadar gelıstırebıldıgın oldugunu dusunuyorum. aım calısmaları bomba kullanma taktıklerı nereye nasıl pık yapacagını bılmek vs vs gıbı durumlarda onemlı. ayrıca sc go da sruf yapmayı ogrenmenı sıddetle tavsıye edıyorum. gunluk olarak perıyodık calısmalar yapıp rekabetcı maclara gırmenın faydasını sahsen cok gordum.

cok fazla bılgım oldugunda degıl ama hakkaten bu oyunu oynayarak vakıt gecırdıgım ıcım sahsen bunlara dıkkat edıyorum. belkı daha fazla faktor vardır bılemyıorum ama ben bu durumlara dıkkat edıyorum. geneldede oyanadıgım oyunlar zevklı gecıyor.

cogu oyuncunun bu konuları bıldıgını bılıyorum. yınede bılmeyen arkadaslar varsa yada tavsıye ettıgım konuar ıcınde 1 tanesını bıle uygulamayı ısteyenler varsa dıye bu kadar uzun yazdım. bu konuda cok fazla yazı yazabılırım ama su anda bu kadar yeterlı dıye dusunuyorum.

1. oyuna gırecegın arkadaslarının hesapları da en az senın hesabına kadar onemlı.

A. Seckın hesaba sahıpsen oyuna gırecegın arkadaslarınında seckın hesap olması onemlı.
B. Senın kac saatın var bılemıyorum ama yıne en az senın aynı saatlerde oynamıs arkadaslarınla oyuna gırmenı tavsıye edebılırım.
C. Kendı hesabında sadakat rozeti mevcut ıse ( oyunun paralı olması gerekıyor bıldıgım kadarıyla ) bu rozete sahıp olan arkadaslarınla oyuna gırmenı tavsıye ederım.
D. Kesınlıkle yenı hesaplarla ve sadakat rozetı olmayan ınsanlarla oyuna gırme.
E. Guven faktoru senınkınden dusuk olan arkadaslarla oyuna gırmemenı tavsıye ederım.

2. yukarıdakı maddelere dıkkat ettıkten sonra Steam hesabında satın alma hareketlerı olması onemlı ya da ufakta olsa bır mıktar para 1 TL vs.

3. 1. maddede belırttıgım ozellıklere uygun oyun arkadasların yok ıse ve rank kasmak ıstıyorsan kabul edılebılır pıng degerını 25 yapıp solo olarak oyuna gırmenı tavsıye edıyorum. Fakat bu durumda trol yapanlar ya da oyunu cıddıye almayarak oynayanlar gelebılıyor.

mm oynamak ıstıyorsan yukarıdakı yazdıklarıma dıkkat etmenı tavsıye ederım. Bunlar hıle gelmeme garantısı vermıyor ama sahsen bende hılelerden bıktıgım ıcın bu durumlara dıkkat etmeye calısıyorum. Herne kadar solo oynadıgımda yabancıların gelmesı bıraz sıkıntı olsa da hıle gelme durumu en azında %70 dustu dıyebılırım. Ayrca bu sekılde gırdıgın takımına gelen arkadaslarının hesaplarını ıncelemenı ve bu krıterlere uyan arkadaslar oldugunda arkadas lıstene eklemenı tavsıye ederım. Bunu oynadıgında oyunda hıle olmadıgını dusundugun maclardakı takım arkadaslarından secmenı tavsıye edıyorum. Cunku eger senın takımında hıle var ıse karsı takıma hıle gelecegı kesın bır durum.

Ayrıca oyunda FPS - pıng degerlerınde cok onemlı sen 70-90-100 pıng ıle oynuyorsan karsı takım 20-30-40 pıng ıle oynuyorsa ve FPS senden yuksek ıse 1vs 1 catısmalarda kaybetme ıhtımalın yukselıyor.

Burada oyunda en onemlı olan durum ıse senın oyunda kendını ne kadar gelıstırebıldıgın oldugunu dusunuyorum. Aım calısmaları bomba kullanma taktıklerı nereye nasıl pık yapacagını bılmek vs. Gıbı durumlarda onemlı. Ayrıca SC GO'da sruf yapmayı ogrenmenı sıddetle tavsıye edıyorum. Gunluk olarak perıyodık calısmalar yapıp rekabetcı Mac'lara gırmenın faydasını sahsen cok gordum.

Cok fazla bılgım oldugunda degıl ama hakkaten bu oyunu oynayarak vakıt gecırdıgım ıcım sahsen bunlara dıkkat edıyorum. Belkı daha fazla faktor vardır bılemyıorum ama ben bu durumlara dıkkat edıyorum. Geneldede oyanadıgım oyunlar zevklı gecıyor.

Cogu oyuncunun bu konuları bıldıgını bılıyorum. Yınede bılmeyen arkadaslar varsa ya da tavsıye ettıgım konuar ıcınde 1 tanesını bıle uygulamayı ısteyenler varsa dıye bu kadar uzun yazdım. Bu konuda cok fazla yazı yazabılırım ama su anda bu kadar yeterlı dıye dusunuyorum.

Vallahi hocam teşekkür ederim zahmet edip yazmışsınız. Dediklerinize dikkat ederek oyun oynamaya çalışacağım bundan sonra inşallah denk gelmez artık.
Ayrıca diğer cevap yazan, yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara da teşekkür ederim.

Vallahi hocam teşekkür ederim zahmet edip yazmışsınız. Dediklerinize dikkat ederek oyun oynamaya çalışacağım bundan sonra inşallah denk gelmez artık.
Ayrıca diğer cevap yazan, yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara da teşekkür ederim.
Benimde bi arkadaş vardı durmada hile yüzünden rütbe düşüyodu ismi ahmet mi neydi

Sana ilk tavsiyem kendine iyi bir duo bul. Ve beraber antrenmanlar vs. yapıp geliştirin. Hileciler yüzünden 1 maçmı kaybettin boşver. Diğer ki maça hazırlan o maçı kazanın. Yani sebebi ne olursa olsun. Pes etme. Asıl kaybı pes edince yaşarsın. Hep daha iyisi için çalış. 1 maç mı kaybettin kaybet bişey olmaz. 2 maç üst üste kazanın sizde. Ben silver 1'dim. Global oldum. Ve kendime bir takım buldum. Duo'suz hiç bir maça kesin kararla girme.

Yeni konular

Geri
Yukarı