CS:GO hilelerinde zararlı yazılım bulunur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hep arkadaş ister zaten.

Hileyle ilgili işim olmaz 5 senedir oyunu oynuyorum zaten ve internet iyi olmadığı için bilgisayarın içindeki 1TB'lık oyunları tekrardan indiremem.

O zaman hocam aynı özelliklerde ve kat kat daha iyi ve tamamen ücretsiz olan bir yazılım söyleyeyim size botlucky.
Sonuna nokta com yazmanız sizi direk sayfaya atacaktır.

Ezglobal alacak ilgilendiğin için sağ ol.

Hileyle ilgili işim olmaz 5 senedir oyunu oynuyorum zaten ve internet iyi olmadığı için bilgisayarın içindeki 1TB'lık oyunları tekrardan indiremem.

Ezglobal kullandıktan sonra VAC yemesi uzun sürmez, hayırlı olsun. 😆

Parasını çöpe atsa daha iyi. Ondan 10 kat daha iyi hileler var.

O zaman hocam aynı özelliklerde ve kat kat daha iyi ve tamamen ücretsiz olan bir yazılım söyleyeyim size botlucky
Sonuna nokta com yazmanız sizi direk sayfaya atacaktır.
Şu an yaptığınız reklam yanlız. Hem zararlı yazılım öneriyorsunuz bir de site ismi veriyorsunuz. Moderatörler gerekli olanı yaparlar umarım.

Arkadaşınıza ezglobal önerin. %100 ihtimalle ban yiyecektir. Hile açan beceriksizlerden biri olduğunu da dersiniz.

O kadar kötü oynadığım maçlar oldu, fakat hiçbir zaman hile indirmeye falan çalışmadım. Hile kullananlar beceriksizlerin tekidir. Tek kişilik oyunlar için demiyorum. Yoksa bende kullanıyorum öyle oyunlarda.

CS:GO hilelerinde nereden indirdiğine bağlı olarak grabber ve daha bir sürü virüs bulunabilir. Ancak doğru yerden indirirsen ücretli veya ücretsiz bir sorun olmayacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı