Zararlı yazılım silinemiyor

Mamaqiyus

Hectopat
Makaleler
2
5 defa Malwarebytes'tan tarama yapmama rağmen virüs silinmiyor. Kendini sürekli klonluyor. Nasıl silerim bunu? Ayrıca internete de bağlanmıyor PC.

Nasıl yaptın internetten crackli oyun ya da program mı indirdin ya da bedava bir program mı oyun hilesi mi nedir bir detaylı bilgi verseniz eğer bir şey indirdikten sonra virüs bulduysa o şeydendir.
Maalesef çoktan başlattım formatı. Yapacak bir şey kalmamıştı zaten.

İptal edin. Yapamaz mısınız?
Herkes diyor format format bir bakın bir inceleyin ezbere konuşuyorsunuz ya.

Nasıl yaptın internetten crackli oyun ya da program mı indirdin ya da bedava bir program mı oyun hilesi mi nedir bir detaylı bilgi verseniz eğer bir şey indirdikten sonra virüs bulduysa o şeydendir.

İptal edin. Yapamaz mısınız?
Herkes diyor format format bir bakın bir inceleyin ezbere konuşuyorsunuz ya.
ITube Go diye bir program var YouTube dan video falan indirmek için indirdim lisans anahtarı istedi googledan aldım o şekilde bulaştı. Bunları yaparken anti virüs programları uyarı vermedi ama nedense. Format bitti şuan Windows kurulum ekranında.

Herkes format demiyor, son çare atın diyoruz. Konu sahibi dayanamayıp direkt format attı. Laf atmadan önce mesajları okusanız keşke.

Son çare format kelimesini en az mesaj yazanların yarısı yazmıştır son çare format deyip dalga geçeceğinize çözüm arayın çoktan format atmış bile.

Evet arkadaşlar bugün itibariyle Steam ve Discord hesaplarım çalındı. Anlaşılan virüsten halen tam kurtulamamışım. Discordu geri aldım ama Steam biraz uğraştıracak sanırım. Nasıl %100 kurtulurum bu virüsten ?

Evet arkadaşlar bugün itibariyle Steam ve Discord hesaplarım çalındı. Anlaşılan virüsten halen tam kurtulamamışım. Discordu geri aldım ama Steam biraz uğraştıracak sanırım. Nasıl %100 kurtulurum bu virüsten ?
Format attıktan sonra tüm şifreleri değiştirdiniz mi?Değiştirmediyseniz zaten o şifreleri format atmadan önce çalmışlardır.Bilgisayarınızda formattan sonra virüs olduğunu düşünmüyorum.(Tabi internetinize bulaşmadıysa.)

Öncelikle RKill ile zararlıyı inaktif hale getir ardından bu rehberi uygula.

Format attıktan sonra tüm şifreleri değiştirdiniz mi?Değiştirmediyseniz zaten o şifreleri format atmadan önce çalmışlardır.Bilgisayarınızda formattan sonra virüs olduğunu düşünmüyorum.(Tabi internetinize bulaşmadıysa.)
Sadece Steami değiştirmemiştim.
Öncelikle RKill ile zararlıyı inaktif hale getir ardından bu rehberi uygula.

Hemen yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı