CS:GO için 1200 TL'ye AK-47 önerisi

Çöl isyancısı.
Gayet hoş bir skin
1683200137558.png

Arkadaşlar, envanter aşağı yukarı 1000 TL. 200 lira da bakiye var. 1200 TL ile hangi keleşi alayım sizce?

Envanter:

CS tayfa ne yaşıyor ya 1200 lira nedir abicim bir skin için, CS Valorant'dan kaliteli zart zurt bu oyunun sadece ticaret için abartıldığını düşünüyorum konudan ayrı şeyler diyorum bu yüzden özür dilerim ama cidden az buz bir para değil piyasa cidden böyle mi CS de.

Git bir oyun al, 5-6 saat oyna ve oyunu bitir. Sonrasında paran çöp olsun.

1500₺ye aldığım bıçak 3-4 ay içinde 5-6bin ₺ oldu. Dolar ise 1₺ arttı. Aynen steam yatırım aracı değil.
O şekilde düşünüyorsan oyun falan alma kardeş. Kald ki her oyun öyle 5 saatte biter tür değil.
Kazandığın parayı nakite çeviremediğini düşünürsek yatırım aracı falan değil. Sadece steamde kullanabiliyorsun nesi yatırım? O bahsettiğin miktar için 4 ay bekleyeceğine git bir yerde çalış daha çok kazan. Dolar kurundan bahsetmişsin sanki aldığın ürünlere zam gelmiyor bu yüzden.

O şekilde düşünüyorsan oyun falan alma kardeş. Kald ki her oyun öyle 5 saatte biter tür değil.
Kazandığın parayı nakite çeviremediğini düşünürsek yatırım aracı falan değil. Sadece steamde kullanabiliyorsun nesi yatırım? O bahsettiğin miktar için 4 ay bekleyeceğine git bir yerde çalış daha çok kazan. Dolar kurundan bahsetmişsin sanki aldığın ürünlere zam gelmiyor bu yüzden.
En iyisi 50 saatte biter kardeşim. Oyun almıyorum zaten.

Kazandığın parayı nakite çeviremediğini düşünürsek yatırım aracı falan değil. Sadece steamde kullanabiliyorsun nesi yatırım?
Kazandığın parayı zaten nakite çevirebiliyorsun. Az komisyon kesen sitelerde satabilirsin ya da Steam pazarında sattıktan sonra paran hesabına düşünce Technopat' ta %20-25 indirimle başkalarına oyun atabilirsin. Onlar da sana parayı atar.

CS tayfa ne yaşıyor ya 1200 lira nedir abicim bir skin için, CS Valorant'dan kaliteli zart zurt bu oyunun sadece ticaret için abartıldığını düşünüyorum konudan ayrı şeyler diyorum bu yüzden özür dilerim ama cidden az buz bir para değil piyasa cidden böyle mi CS de.
CS zaten Valo'dan kaliteli ki. Bir de Çarşamba günü şu CS 2 çıksın o zaman gör. Anlık 2.5 milyon oyuncu görecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı