CS:GO için 144Hz monitör önerisi?

Hocam ben sadece oyun oynamayacağım üniversitesi için de dizi film için de lazım hard oyuncu değilim yani.

Hmmmmm. O zaman şunu önerebilir, gayet kalitelidir:
Dizi ve film için TN Panel alnmaz.

Dizi ve film içinTN Panel alnmaz.
Csgo ve lol’de de sıkıntı yaşamam demi hocam bu monitör’de rahatça oynarım? Ve Asus’un VP249QR modelini de sürekli öneriyorlar o nasıl

CS:GO ve LoL’de de sıkıntı yaşamam değil mi hocam bu monitör’de rahatça oynarım? Ve ASUS’un VP249QR modelini de sürekli öneriyorlar o nasıl

Hocam gayet iyidir. Alınır. 242E1GAJ ile seçim yapmak zorunda olsam onu seçerdim.
CS:GO ve LoL’de de sıkıntı yaşamam değil mi hocam bu monitör’de rahatça oynarım?

Oynarsınız hocam.

Hocam gayet iyidir. Alınır. 242E1GAJ ile seçim yapmak zorunda olsam onu seçerdim.

Oynarsınız hocam.

Ekranı mat değil ve bu da yansıma yapacaktır alan herkes bunu söylüyor eğer dizi, film izleyeceksen o monitör alınmaz ya attığım 1150TL'lik Acer ya da HP bütçeyi arttırabilirsen VP249QR seni üzmez 1800-1900TL verebilirsen ASUS TUF al karar senin.

Bütçen çok az. Bu bütçedeki monitörler arasında gerçekten çok bir fark yok. Bu bütçeye yakın ve fiyatına göre çok iyi performans veren sadece iki monitör var.

1: XL2411P - Fps ve moba oyunları oynuyorsan bu fiyatlara alabileceğin en iyi monitör.
2: Aoc 24G2U - Oyun performansı XL2411P kadar iyi değildir ama bu monitörde de sRGB %120 destek var. Renk zenginliği fazla ama sonuçta bu fiyat aralığındaki tüm monitörler max 8bit olduğundan gerçekten renk konusunda 3.000 4000TL'ye çıkmadan büyük bir fark bekleme.

Bana sorarsan TN panellerin ucuz maliyetli olduğu için XL2411P'e al. En azından oyun keyfini kurtarır.

Dizi ve film için TN Panel alnmaz.
Ghosting sorunu olan bir monitör. CS:GO için alınmaz.

Geri
Yukarı