CS:GO için 144Hz Monitör önerisi

Kavisli monitörlere şüpheyle yaklaşan kişiler, genellikle kullandıktan sonra bir daha bırakamıyor. Sizde nasıl olur bilmem. Bir mağazada deneyimleme şansınız varsa iyi olur. Aralarından AOC veya MSI öneririm kavis seviyorsanız. Kavisten hoşlanmazsanız da ucuz olanı alın. AOC ve MSI dışındakilerin hepsi aynı şeyin laciverti.

Aoc ve msi disindakiler hepsinn aynisi derken ?

ASUS, BenQ ve Viewsonic monitörler TN panel kullanmaktadır. Ne kadar hızlı bir tepkime süresi alırsanız alın, renk canlılığı konusunda sorun yaşayacağınız aşikar. AOC ve MSI monitörler ise VA panel kullandıkları için daha iyi bir dönüt sağlayacaklardır. Yani hem tepkime süresinde hem de renkte fazla sorun yaşamazsınız, eğer ki gözleriniz bir kartaldan daha iyi görmüyorsa. Ben AOC siparişi verdim fakat tercih tamamen size kalmış. Şahsen fiyat konusunda aynı olsalardı MSI alırdım ama AOC'de iyidir. Deneyip göreceğim.
Arkadaşlar güncelleme yapacağım. Monitörüm geldi ve uzun bir süre kullandıktan sonra şunu söyleyebilirim ki, kesinlikle en iyilerden. Yani her koşulda beni tatmin etti diyebilirim. Pişman olmazsınız. Yalnız bir kaç ayar yapmanız gerekebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı