CS:GO İçin 144 Hz Monitör Önerisi

Kardeşim, bırak şimdi e-sporcuları falan.

Burada bir kaç tane mesaj yazılmış. Bıktım 1 yıldır millete laf anlatmaktan. Oku oku. 4K 144 Hz 4 ms vs 1080p 240 Hz 1 ms Monitör

240 hz alıp geleceğe yatırım yapmak istiyorum ve şuan bütçemdeki tek 240hz monitör TN panel,ayrıca tepki süresi açısından daha iyi olduğu için TN panel kullanmak istiyorum ki alttaki monitör hakkında görüşlerinizi sormuştum

VIEWSONIC 24,5" XG2530 AMD FreeSync™ 240Hz 1MS GAMING MONİTÖR

Samsung LS25HG50FQMXUF 24.5" 1ms 144 Hz (Display+HDMI) Fiyatı
Arka aydınlatması azıcık daha iyi ve 8-bit TN panel, diğeri 6-bit TN panel.

Şu hurafelerden vazgeç artık, inat etme TN diye. Buna benzer Quantum Dot monitör önerdim ilk mesajımda. Paran yeterse onu al.

BenQ XL2411 monitöre sahibim yaklaşık 1 yıl önce indirim ile 900₺ almıştım. Şu ana kadar oyun oynarken veya film izlerken herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Fps oyunlarını da çok fazla oynayan biriyim ve beni tatmin etti açıkcası. Diğer monitörleri kullanmadım ve bilgi sahibi değilim.

@Dexertes Bugün elime MSI Optix MAG27CQ geçti. Sorunsuz, -bana göre- mükemmel renklere sahip, TN panele göre abartısız beş kat görüntü kalitesi ve tüm bu keyfi 144Hz ve 1Ms de kullanma avantajı. Ayrıca 2k çözünürlük. TN panelden VA panele geçince kendimi şahinden inip mersedese binmiş gibi hissettim. Diğer husus 240Hz i fark etmeniz bence imkansız. Böyle bir şey bence insan gözü için saçma. 144 Hz inanılmaz bir akıcılık sunuyor. Gidip TN panele para yatırmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı