CS:GO İçin 144 Hz Monitör Önerisi

XG2402’nin artıları var diyeyim. Görüntü bozulması çok daha yüksek derecelerde oluyor ve siyah rengin doğruluğunu artırmak için Viewsonic; çok daha yüksek dinamik kontrast’a ve yazılıma sahip. Ayrıca belki sadece benim görüşüm ama ledli tasarımı da daha hoş.
peki internette bir kaç monitörün gerçek 144 hz olmadığı yazıyor bu monitörler arasından 144 hz ve 1 ms açısından en iyisi hangisidir 1500tl altı

peki internette bir kaç monitörün gerçek 144 hz olmadığı yazıyor bu monitörler arasından 144 hz ve 1 ms açısından en iyisi hangisidir 1500tl altı

Bahsettiğiniz AOC belki olabilir ama diğerleri hakkında fikrim yok. Bazı markalarda olsa bile en kaliteli iki markadan bahsediyoruz. Ayrıca eğer 1ms ve 144 hz’e bakıyorsanız sadece; 1100₺’ye flicker free’si bile olmayan monitör var.
İkisinin de 144hz 1ms açısından bir farkı yoktur.

Bunlar arasından öneriniz hangisidir? Hepsini inceleyip kesin bir yorum yaparsanız çok sevinirim bugün monitörü alacağım. (ekran kartım amd) (Benim için önemli olan gerçek ve kaliteli bir 144 hz, 1 ms deneyimi)

Viewsonic XG2402 24" 1ms 144Hz (Display+2xHDMI) FreeSync FHD Fiyatı

BenQ XL2411 24" 1ms (Analog+DVI-D+HDMI) 144hz Full HD Oyuncu Fiyatı

MSI OPTIX G24C 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync Fiyatı

Samsung LS25HG50FQMXUF 24.5" 1ms 144 Hz (Display+HDMI) Fiyatı

Asus VG248QE 24” 144hz 1ms (DVI+HDMI+Display) Full HD LED Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Amanın onu fark etmemiştim. Madem onu da beğendiklerinin arasına koymuş, diğerlerini atsın çöpe.
Hem de AMVA3, diğerlerinin yüzüne bakılmaz.

Fakat şöyle bir durum var şuan CS oynayan profesyonel oyuncular şuan TN panel monitörleri tercih ediyor ve sanırım TN panel düşük ms ve yüksek hz için ideal olan,bu yüzden TN panel bir monitör düşünüyorum ve ayrıca bütçeyi arttırmayı deneyip alttaki monitörü alabilirim sizce almalı mıyım ve alttaki monitör nasıldır?

ViewSonic XG2530 24.5" 1ms 240Hz (2xHDMI+Display+USB) Fiyatı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı