CS:GO için 775 pin işlemci önerisi

Fuzuliemir

Hectopat
Hayırlı sabahlar arkadaşlar, bende 775 pinli anakart var ve bu anakart ile çok uçmadan CS:GO oynamak istiyorum hangi işlemci ile ekran kartını almam gerekli. Ekstra soğutucu taktırmalı mıyım, var mı önerisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
9650 ile bile 70 civarında geziyor. Bence siz ona para harcamayın siz para biriktirin i3 10100F + H410 bir mobo alın. 1500TL gibi bir fiyat olacak. Tabii ki LGA 775'e güncelleme yapmaktan çok ama çok daha pahalı ama miladını doldurmuş bir platform. Bende de FX 6300 var, 8350'ye geçmek istiyorum ama biliyorum ki miladını doldurmuş ona 300-400 vereceğime hemen almam ne zamana kadar biriktirebilirsem o zaman alırım.

Anakart / H140M S2H

İşlemci / i3 10100F

Tabii DDR4 bir RAM'e de ihtiyacınız olacak. 8 GB 300TL'lik bırakıyorum. Kalitesini bilmiyorum ancak en ucuzu olsun diye uğraşmaya çalışıyorum.

Oloy 8GB 3000 mHZ DDR4

Son düzenleme:
Arkadaşlar tamam yeni sistem alması onun açısından daha iyi olur fakat bütçe yoksa ve yükseltmeye mecbursa Q9550 hayli hayli yeter. Yanına da günü kurtarmalık R7 240 / Kepler GT730 veya GT1030 alırsa iş biter.

Arkadaşlar tamam yeni sistem alması onun açısından daha iyi olur fakat bütçe yoksa ve yükseltmeye mecbursa Q9550 hayli hayli yeter. Yanına da günü kurtarmalık R7 240 / Kepler GT730 veya GT1030 alırsa iş biter.

Şehir dışındaydım yazamadım. Şubat ayında arkadaşların dediği sistemi RAM SSD HDD her şey dahil (RX 570 kart dahil) 3400TL'ye toplayabiliyordum o kadar paraya değmez deyip toplamadım şimdi ise ihtiyacım var ve aynı sistem 6K ya falan patlıyor bu dediklerin kasmadan oynatır mı PSU'ya gerek var mı? Benim PSU Casper PC'lerinde çıkan PSU'dan.

CS:GO - GTA 5 - Valorant gibi oyunları çok rahat oynatırsınız da PSU kaç Watt ve anakartın modeli nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı