CS:GO için GeForce Now ayarları

Demek istediğim sizin bahsettiğiniz kadar gecikme yok. Ayrıca mouse gecikmesi 2 3 saniye falan da değil milisaniyelik gecikme var çok da rahatsız etmiyor. Ayrıca klavyede bastığım anda tepki veriyor sorun mouseda ha diyelim ki önerebileceğiniz bir şey yok yine de sorun değil çünkü rahatsız etmiyor oyun oynarken.

Her neyse krallar kapatalım konuyu oynanır ama zevk pek vermez herkese iyi akşamlar.

Her neyse krallar kapatalım konuyu oynanır ama zevk pek vermez herkese iyi akşamlar.

Ben zevk alıyorum. Öyle profesyonel bir oyuncu da değilim. Mouse sadece yavaş çalışıyormuş gibi hissettiriyor. Şey yok yani mouseu hareket ettirince 1 saniye falan sürmüyor tepki vermesi. Benim şu an size sorduğum önerebileceğiniz mouse hassasiyet ayarı var mı CS:GO için.

2-3 saniye diyen iyi sallamış. Hiçbir oyunda o kadar delay olamaz. İnternetiniz iyi ise 20-30 ping ile oynarsınız. Tabi oradan sonra GFN'deki sunucunun Valve gecikmesi de var. Toplamda bi 100ms'yi bulur tahminimce (iyi ihtimalle). Oynanmaz değil, sadece biraz gecikme olur. Mouse geç tepki veriyor dediğiniz şey tam olarak GeForce Now'daki gecikme. Yani mouse ile alakası yok. O yüzden yapabileceğiniz bir şey yok maalesef o gecikme ile oynamaya çalışacaksınız. Çok rekabetçi oyunlara girmeyin, biraz daha şansınız olsun, daha az sinir olursunuz. Veya daha fazla bilmiyorum çok uzun zamandır CS oynamadım. İyi eğlenceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı