CS:GO için monitör önerisi

BekirAksoy2

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi genelde CS:GO gibi rekabetçi FPS oyunları oynuyorum. 144 Hz monitör alacağım. Bütçe belirtmiyorum tek isteğim 23 veya 24 ekran olması. Bu kriterlerde alabileceğim en ucuz monitörü almak istiyorum. 1.500'den yukarıda olsa almayı düşünüyorum ama en uygunu olursa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi genelde CS:GO gibi rekabetçi FPS oyunları oynuyorum. 144 Hz monitör alacağım. Bütçe belirtmiyorum tek isteğim 23 veya 24 ekran olması. Bu kriterlerde alabileceğim en ucuz monitörü almak istiyorum. 1.500'den yukarıda olsa almayı düşünüyorum ama en uygunu olursa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

Aktif olarak kullandığım monitör. Oyun, dizi, film her türlü amaç için kullanıyorum. 6 ay oldu yaklaşık alalı. Hiç üzmedi. Alacaksan DP kablosu almana gerek yok şimdiden söyleyeyim öyle bir hata yapmıştım alırken.

Renk kalitesi mi daha önemli yoksa gecikme değerleri mi?

Yani rekabetçi oyunlar oynamak dışında başka bir iş yapar mısınız?

Renk kalitesi önemli ve rekabetçi oyunlar dışında başka şeyler de yapıyorsanız;

Alternatifi;

Hayır, gecikme değerleri daha önemli ise;

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim. Aralarında fiyat olarak çok bir fark yokmuş.

Renk kalitesi mi daha önemli yoksa gecikme değerleri mi?

Yani rekabetçi oyunlar oynamak dışında başka bir iş yapar mısınız?

Renk kalitesi önemli ve rekabetçi oyunlar dışında başka şeyler de yapıyorsanız;

Alternatifi;

Hayır, gecikme değerleri daha önemli ise;

Hocam sık sık filmde izlerim elimde AOC E2270SWN var 2. monitör olarak kullanmayı düşünüyorum.

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim. Aralarında fiyat olarak çok bir fark yokmuş.

Hocam sık sık filmde izlerim elimde AOC E2270SWN var 2. monitör olarak kullanmayı düşünüyorum.
Film izliyorsanız renk kalitesi ve görüş açısı önemli, bu yüzden altta attığım bir tık daha hızlı TN monitörler sizi çok üzebilir.

Philips veya ASUS'u öneririm.
Renk kalitesi olarak ikisinin de içinden geçeceklerdir.

Geri
Yukarı